Luftování

Luftování

Adresa:

Praha 2, Vyšehradská 1446/53

Termín: 3.12.2016 4.12.2016

3pro - 4pro celý den

Žánr: ostatní akcepro dětidětské


luftujeme | nakupujeme | darujeme Luftování je každoroční dobročinný bazar na podporu zajímavých a potřebných neziskových projektů. Od roku 2010, kdy vznikl, podpořil šest projektů celkem částkou 469.000 Kč.

Luftování oslovuje každého, kdo chce podpořit dobrou věc a přitom mít jistotu, že celý jeho příspěvek půjde na konkrétní projekt. Akce spojuje na jedné straně ty, kteří chtějí "vyluftovat" své skříně a zbavit se již nepotřebných, ale stále kvalitních věcí, a na straně druhé ty, kteří chtějí za dobrý peníz pořídit zajímavé kousky oblečení, doplňků a další věci.

Důležité je vědět, že cenu za zboží, a tím výši příspěvku, si nakupující určují sami. dětské krizové centrum | linka důvěry Dětské krizové centrum v Praze bylo v roce 1992 prvním specializovaným zařízením, které poskytovalo odbornou pomoc dětským obětem násilí, týrání a zneužívání. Od té doby pomohlo více než pěti tisícům klientů. Luftování, které letos Dětské krizové centrum v jejich dlouholetém úsilí podpoří, se zaměřilo na služby v první linii - distanční krizovou pomoc. Jedná se zejména o bezplatnou telefonní linku s celorepublikovou působností, spojit se lze ale i prostřednictvím skypu, chatu či emailu. mít míň | žít víc Letošní Luftování bude zarámováno ideami minimalismu.

Pod heslem “mít míň, žít víc” akce vyzývá k protřídění šatníku, neplýtvání a recyklaci. Jak lze minimalismus promítnout nejen do vyluftovaných skříní, ale celkového přístupu k životu, ukáže v rámci Luftování česká premiéra dokumentu Minimalism: A Documentary About the Important Things. Těšit se na ni můžete v sobotu 3. 12. od 19 hodin. kreativita | radost | hra Další novinkou letošního Luftování je výtvarná dílna pro děti pod vedením výtvarnice Národní galerie Michaely Trpišovské.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Luftování

Hotel Merlin Praha 2 (314 metrů)

Hotel Donatello Praha 2 (389 metrů)