Sousedské vánoční trhy v Praze

Praha, Řezáčovo Náměstí

17.12.2016

Další vstupenky

Sousedské vánoční trhy v Praze

Přijďte se potkat se sousedy a nakoupit/prodat vánoční dárky, vyměnit inspiraci nebo recepty, dát si polévku či svařák, to vše na Heřmaňáku, který na jedno odpoledne oživí vánoční trhy.

Akce nemá komerční charakter, a tak vám ani nehrozí otravná donekonečna se opakující tuctová "vánoční" hudba, obchodníci s úplně stejným, předraženým zbožím jako všude, stres a neznámé obličeje, tlačící se, aby urvali na poslední chvíli nějaký ten dárek.

Čekají na vás dílny pro děti, originální gramofonový "juke-box", cukroví a jiné výrobky od vaších sousedů, vánoční ozdoby a dárky výhradně od charitativních organizací z Prahy 7. A určitě i něco dobrého k snědku. Zúčastnit se může každý, není třeba se předem hlásit ani rezervovat místo. Stačí něco doma upéct, vyrobit nebo klidně i přinést něco, co zrovna nepotřebujete, ale někomu jinému by se to mohli hodit. Věci lze prodávat či vyměňovat. Nebojte se zasáhnout do průběhu vlastním nápadem. Přiveďte kamarády a přijďte si poslední předvánoční sobotu užít doma, na Praze 7!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra v Praze Akce v okolí

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.