Loni v Marienbadu: kino, prezentace, koncert

Praha 1, Alšovo nábřeží 12

24.11.2016

zdarma

Další vstupenky

Loni v Marienbadu: kino, prezentace, koncert

16:30 KINO Rudolfinum: Loni v Marienbadu (1961) 18:00 prezentace Před tabulí se Zbyňkem Baladránem 19:00 - 22:00 koncert filmové hudby ve dvoraně Rudolfina Vstup na všechny akce je volný.

16:30 KINO Rudolfinum: Loni v Marienbadu (1961) - promítání francouzského filmu Alaina Resnaise, jež se stal inspiračním východiskem právě probíhající výstavy v Galerii Rudolfinum.

18:00 prezentace Před tabulí s teoretikem a umělcem Zbyňkem Baladránem a jeho přednáškou nazvanou Blackboard s podtitulem Koláž a asociace, rychlý vstup do světa umění. Zbyněk Baladrán je mimo jiné autorem architektonického rozvrhu prostoru Artparku, kde bude prezentace probíhat.

19:00 - 20:00 koncert filmové hudby ve dvoraně Rudolfina v podánísmyčcového kvarteta BBQ - BowbreakersQuartet. Ve složení mladých pofesionálních hudebníků - dvoje housle, viola a violoncello - rozšířují své hudební možnosti a dokazují, že na klasické smyčcové nástroje je možné hrát nejen klasickou hudbu. Čtvrteční koncert tedy bude věnován filmové tématice.

20:00 - 22:00 koncert filmové hudby ve dvoraně Rudolfina bude pokračovat s DJ Shirokko. Výstava Loni v Marienbadu: Film jako umění končí již v neděli 27. listopadu. Vstup na výstavu Loni v Marienbadu je zdarma díky finanční podpoře Nadačního fondu AVAST.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 1 Akce v okolí
 • Divadlo Kampa

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kampa
  Praha 1, Nosticova 2a

 • Studio Ypsilon

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Studio Ypsilon
  Praha 1, Spálená 16

Video k akci

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.