Koncert pro budoucnost

Praha 1, Václavské náměstí

17.11.2016

zdarma

Další vstupenky na koncerty

Koncert pro budoucnost

17. listopadu se sejdeme na Václavském náměstí. Oslovili jsme nejvýznamnější osobnosti veřejného života, aby svým vystoupením podpořily hodnoty spojené s tímto dnem a vyjádřily se každý sám za sebe k naší společné budoucnosti. Výsledkem je pásmo téměř 50 krátkých koncertů a projevů.

Akce je občanským shromážděním a nepropaguje žádnou politickou stranu ani kandidáta. Součástí akce je happening Občanský budíček.

Je jednoduché říci, co nechceme, naopak velmi složité pojmenovat, co chceme. Každý máme jiné názory, na jednom se však shodneme: Chceme si udržet svobodu, ve které tyto rozdílné názory mohou vedle sebe existovat.

Přijďte s námi 17. listopadu v 19:30 na Václavské náměstí společně rozeznít budíky a symbolicky tak ze spánku probudit občanskou společnost v České republice. Prohlášení: „Občané, probuďme se a přijměme odpovědnost za budoucnost naší země. Hledejme společně obecně prospěšná řešení problémů této země a dohlížejme na to, aby naši volení zástupci taková řešení prosazovali a aby jednali ve veřejném zájmu a v zájmu naší společné budoucnosti.

PROGRAM

♫ Hudebníci: N.O.H.A., Michal Hrůza a Kapela Hrůzy, Laura a jeji tygři, Michal Pavlíček, Monika Načeva, Matěj Ruppert, Jaroslav Hutka, Barbora Poláková, Zrní, Vypsaná fiXa, Tonya Graves, KLARA. Vytisková, The Fellas, Emma Smetana, Circus Problem, Jiří Dědeček, Bohdan Mikolášek, The Prostitutes, Houpací Koně, Pokojové duo, Cocoman, I Love You Honey Bunny, Vasilův Rubáš

웃 Řečníci: Petr Placák, Helena Illnerová, Olga Sommerová, Tomáš Halík, Mikuláš Bek, Jiří Menzel, Bolek Polívka, Jiří Mádl, Břetislav Rychlík, Václav Dejčmar, Libor Winkler, Marek Wollner, Mikuláš Kroupa, Daniel Kroupa, Fedor Gál, Petr Kolář, Matyáš Řezníček, Dagmar a Ivan Havlovi, Dan Přibáň a další Moderují: Pavlína Kvapilová, Emma Smetana, Kryštof von Mende, Barbora Štěpánová

Program probíhá v horní části Václavského náměstí (pod koněm). Celý program bude přenášen online a promítán v regionech České republiky. Koncert pro budoucnost na Václavském náměstí není protestem ani politickou kampaní. Je občanským setkáním. Rádi bychom, aby se toto setkání stalo tradicí důstojné oslavy 17.listopadu. Akce je součástí Festivalu Svobody. (www.festivalsvobody.cz) 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 1 Akce v okolí

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.