seminář Nové možnosti odborné pomoci při psychických problémech

Praha 2, Slovenská 21

30.11.2016

90,- Kč

Další vstupenky

seminář Nové možnosti odborné pomoci při psychických problémech

Úzkost, deprese, beznaděj, zmatenost, ztráta vůle, divné prožitky, vtíravé myšlenky, pocit nereálna, ztráta sebevědomí

Mnoho lidí trpí psychickými problémy. Kam se ale obrátit pro odbornou pomoc? Existují nejen tradiční, ale i nové služby a metody, o kterých možná ještě nevíte. Zorientujte se v nabídce služeb, ať hledáte pomoc pro sebe, svého blízkého či kamaráda. O čem budeme hovořit: Pomoc v přirozeném prostředí – u klienta doma Krizová terénní pomoc Podpora při jednání na úřadech Pomoc při hledání zaměstnání a jednání se zaměstnavatelem

Nabídka bydlení s podporou Pomoc při plánování a koordinaci životních kroků (case management) Podpora při studiu a komunikaci se školou Podpora od lidí, kteří si sami prožili psychické problémy (peer služby) Budeme hovořit také o tradičních možnostech, jako jsou: Psychiatrické služby, psychoterapie, svépomocné organizace... Seminář/setkání je určen široké veřejnosti. Nečekejte ale řešení konkrétních situací jednotlivých účastníků. Lektor: Mgr. Pavel Hušek (20 let praxe ze služeb pro lidi s psychickými problémy – např. Fokus Praha, Psychiatrická nemocnice Bohnice...) Cena: 90,- Kč (v hotovosti na místě)

Termín a čas: 30. 11. 2016, 17:30 až 19:30 hodin Nutno se přihlásit on–line na www.dobretema.cz, nebo pište na: info@dobretema.cz - počet míst omezen.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 2 Akce v okolí
 • RockOpera Praha

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  RockOpera Praha
  Praha 7, Komunardů 306/1

 • Studio Ypsilon

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Studio Ypsilon
  Praha 1, Spálená 16

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.