Před tabulí s Tomášem Pospiszylem

Praha 1, Alšovo nábřeží 12

10.11.2016

zdarma

Další vstupenky

Před tabulí s Tomášem Pospiszylem

Hostem čtvrteční prezentace Před tabulí bude teoretik výtvarného umění Tomáš Pospiszyl, který byl zároveň odborným poradcem při přípravách právě probíhající výstavy Loni v Marienbadu: Film jako umění v Galerii Rudolfinum.

TOMÁŠ POSPISZYL (*1967) vystudoval teorii kultury a dějiny umění na Filozofické fakultě UK, dále studoval i na Bard College v New Yorku. Dále absolvoval i studijní pobyt v MoMA. Tomáš Pospiszyl se profesně věnuje teorii, kritice a kurátorství umění 20. a 21. století. Je mimo jiné autorem knihy Asociativní dějepis umění, ale i doprovodné publikace Loni v Marienbadu, která je k zakoupení v našem galerijním obchodě.

Prezentace přizvaných hostů z řad umělců, teoretiků či filmových kritiků se konají v nově otevřeném edukačním centru Artpark v Galerii Rudolfinum a jsou určeny široké veřejnosti. Koncept prezentací a výběr hostů souvisí s právě probíhající výstavou Loni v Marienbadu: Film jako umění. Vstup zdarma, rezervace není nutná. Vstup na výstavu Loni v Marienbadu je zdarma díky finanční podpoře Nadačního fondu AVAST.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Galerie a muzea - Praha 1 Akce v okolí
 • Divadlo ARCHA

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo ARCHA
  Praha 1, Na Poříčí 26

 • Divadlo Kampa

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kampa
  Praha 1, Nosticova 2a

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.