Před tabulí s Tomášem Pospiszylem

Před tabulí s Tomášem Pospiszylem

Adresa:

Praha 1, Alšovo nábřeží 12

Termín: 10.11.2016
Vstupné:

zdarma

10listopad čtvrtek 18:00

Žánr: výstavyzdarma


Hostem čtvrteční prezentace Před tabulí bude teoretik výtvarného umění Tomáš Pospiszyl, který byl zároveň odborným poradcem při přípravách právě probíhající výstavy Loni v Marienbadu: Film jako umění v Galerii Rudolfinum.

TOMÁŠ POSPISZYL (*1967) vystudoval teorii kultury a dějiny umění na Filozofické fakultě UK, dále studoval i na Bard College v New Yorku. Dále absolvoval i studijní pobyt v MoMA. Tomáš Pospiszyl se profesně věnuje teorii, kritice a kurátorství umění 20. a 21. století. Je mimo jiné autorem knihy Asociativní dějepis umění, ale i doprovodné publikace Loni v Marienbadu, která je k zakoupení v našem galerijním obchodě.

Prezentace přizvaných hostů z řad umělců, teoretiků či filmových kritiků se konají v nově otevřeném edukačním centru Artpark v Galerii Rudolfinum a jsou určeny široké veřejnosti. Koncept prezentací a výběr hostů souvisí s právě probíhající výstavou Loni v Marienbadu: Film jako umění. Vstup zdarma, rezervace není nutná. Vstup na výstavu Loni v Marienbadu je zdarma díky finanční podpoře Nadačního fondu AVAST.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Před tabulí s...

Florentina Boat Praha 1 (94 metrů)

Old Town Apartments - Prague Central Exclusive Praha 1 (308 metrů)