Filipe Raposo - Festival Piano Jazz

Filipe Raposo - Festival Piano Jazz

Adresa:

Praha 1, Táborská 30

Termín: 23.11.2016
Vstupné:

http://www.jmw.cz/cs/p/21-mezinarodni-festival-jazzoveho-piana-2-koncert

23listopad středa 19:30

Žánr: koncertyjazz


Portugalské centrum v Praze a festival Jazz Meets World srdečně zvou na koncert portugalského pianisty Filipa Raposa v rámci 21. ročníku Mezinárodního festivalu jazzového piana. Filipe Raposo patří mezi jedny z nejvýraznějších hudebníků mladé generace. I přes své mládí se na portugalské hudební scéně pohybuje již přes deset let a jako skladatel, aranžér a pianista spolupracuje s mnoha předními portugalskými i mezinárodními osobnostmi (Sérgio Godinho, Camané) a působí v několika jazzových projektech.

Raposovým cílem je vytvoření vlastního hudebního jazyka, v němž se setkává klasika, folk a jazz. Na svém kontě má již tři autorská alba, které se dočkaly mimořádně kladného ohlasu kritiky.

O CLP-Praga e o festival Jazz Meets World convidam para o concerto do pianista português Filipe Raposo no XXI Festival Internacional de Piano Jazz. Filipe Raposo é um dos mais proeminentes pianistas de jazz e compositores da nova geração musical portuguesa. O pianista tem trabalhado com muitos nomes da música e do cinema português, fazendo igualmente parte de vários projetos de jazz. Raposo procura a sua própria linguagem musical em que a música clássica encontra o folk e jazz. A discografia do jazzista tem sido aclamada pela crítica especializada e conta com 3 álbuns editados.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

5prosinec úterý 20:30

27listopad pondělí 20:30

13prosinec středa 20:30

Ubytování v okolí akce Filipe Raposo - Festival...

Hotel Michle Praha 4 (305 metrů)

Hotel Merlin Praha 4 (328 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (2.2 km)
Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (2.8 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (1 791 m)