Křest alba kapely Artmosphere + kmotři Ondřej Soukup,Ondřej Gregor Brzobohatý a David Solař

Čtyři roky po svém debutu přichází kapela Artmosphere s novým albem s názvem Červenej nos. Parta talentovaných muzikantů z Polabí přináší chytlavou směsici pop rocku okořeněnou artovými prvky. Čerstvou novinku představí ve velkém stylu 2. listopadu v music baru La Loca v Praze za přítomnosti zvučných jmen české hudební scény.

Role kmotrů se ujali Ondřej Soukup, Ondřej Gregor Brzobohatý a David Solař. Nová deska Artmosphere Uskupení Artmosphere složené z konzervatoristů a nadšenců hudby společně tvoří již pátým rokem. Oproti své prvotině s názvem V zrcadlech se nyní přesunuli z čistého art rocku více k modernímu pop rocku, kde je však stále cítit nádech čiré artové atmosféry. Album představí mix písní, který vznikal v průběhu posledního roku u studia Good Day Records.

„Největší inspirací byl pro nás život a jeho různorodost. Album je přímočařejší, údernější a odvážnější nejen hudebně, ale i v názorech a myšlenkách, které se odráží v textech našich písní,“ shrnuje frontman kapely, multiinstrumentalista Martin Blažek. Křest alba Křest alba proběhne 2. listopadu v music baru La Loca v Praze od 20.00 hodin. Na oslavě společně s kapelou vystoupí mnoho hostů.

Jako předkapela zahrají Bratři a na podium se k Artmosphere přidají mimo jiné také Adéla Michálková, finalistka soutěže Hlas Česko Slovenska, která na desce spolupracovala, nadějný saxofonista Ondřej Klímek a dětský sbor Ama Musica z Lysé nad Labem. Nové album pod svá křídla vezmou kmotři, kteří ho v průběhu večera slavnostně pokřtí, producenti a skladatelé Ondřej Soukup, Ondřej Gregor Brzobohatý a David Solař.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 2 Akce v okolí
 • Divadlo Ponec

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Ponec
  Praha 3, Husitská 24

 • Divadlo Kalich

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kalich
  Praha 1, Jungmannova 9

Video k akci

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.