Ewa Farna - Ewa 10 let na scéně

Ewa Farna - Ewa 10 let na scéně

Adresa:

Praha 8, Pernerova 652/55

Termín: 11.11.2016
Vstupné:

399,-

11listopad pátek 19:00

Žánr: koncertypoprock

Umělci: Ewa FarnaMajk SpiritKlára Vytisková


Ewa Farna letos oslaví kulaté výročí deseti let na hudební scéně. Při této příležitosti si pro sebe a své fanoušky připravila speciální dárek v podobě svého zatím největšího koncertu. Koncert „Ewa 10 let na scéně“ se uskuteční 11. listopadu v pražském Forum Karlín. Vstupenky na koncert „Ewa 10 let na scéně“ jsou k dispozici v předprodejní síti Tickeportal a některé sektory jsou již vyprodané - VIP zóna a sektor na sezení.

O předpokládané dramaturgii tohoto koncertu Ewa Farna již informovala dříve. Koncert bude sestaven ze zásadních skladeb celé její hudební kariéry, během níž vytvořila i spoustu duetů.  Nyní může Ewa Farna s radostí oznámit účast prvních z avizovaných hostů. Mezi prvními pozvání na její jubilejní koncert přijali Majk Spirit, Klára Vytisková a zpěvačka Paticia.

Se všemi zmíněnými umělci Ewa v minulosti spolupracovala. S Majkem Spiritem Ewa natočila skladbu Generacia https://www.youtube.com/watch?v=W1DT_gAx3-c s Klárou Vytiskovou skladbu Toxique Girls https://www.youtube.com/watch?v=hO_caRS3RuE, Patricia napsala text megahitu Boky jako skríň, který si na koncertě s Ewou společně zazpívají.

Na fanoušky ale na koncertě čeká i velká spousta dalších překvapení, mimo jiné i speciální nová řada merče a best of album, které bude vydáno pouze pro tento výroční koncert.

Vstupenky na koncert Ewa 10 jsou k dispozici v předprodejní síti Tickeportal.

Ewa Farna je zpěvačka polské národnosti se státním občanstvím České republiky. Působí v oblasti populární a rockové hudby, zpívá česky a polsky. Nejčastěji v Česku a Polsku. V roce 2014 se umístila na třetím místě v...
Majk Spirit je členem Petržalské hip-hopové skupiny H16 od roku 2003. Mimo působení v této kapele se věnuje i své sólové dráze během které vydal již několik desek.
Klára Vytisková je mladá umělkyně, která se v poslední době věnuje hlavně zpěvu, skladbě, módě a moderování.Už při studiu jazzového zpěvu, se vrhla do realizace svých písniček a po tom co hostovala v několika kapelách...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Praha 8 Akce v MČ Praha 8

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Ewa Farna - Ewa 10 let...

Sportovní centrum OlšankaPraha (1 018 metrů)

Žižkovská televizní věžPraha (1 236 metrů)

Výstaviště HolešovicePraha (2.2 km)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (1 239 m)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (2 km)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (309 m)