Křest charitativního a osvětového kalendáře Nautis 2017

Přijďte s NAUTIS a reportážním fotografem Janem Šibíkem pokřtít charitativní a osvětový kalendář 2017 a podpořit tak osoby s autismem. Srdečně vás zveme na křest charitativního a osvětového kalendáře 2017 vydávaného na podporu osob s autismem Národním ústavem pro autismus, z.ú. Kalendář pro rok 2017 je už naším čtvrtým.

Tentokrát ve znamení reportážní fotografie, proto ho nemohl nafotit nikdo jiný než Jan Šibík - mistr této disciplíny. V kalendáři nenajdete žádné významné osobnosti české kultury, vědy a byznysu, ale osobnosti z řad našich klientů a asistentů. Jeho prostřednictvím budete moci do světa autismu nahlédnout tak, jak do něj nahlédl fotograf Jan Šibík. Kalendář je oslavou lidí s autismem a lidí kolem nich.

Na křest nás přijde podpořit samotný tvůrce fotografií Jan Šibík a doufáme, že se k nám připojí i další osobnosti. Zakoupením kalendáře potěšíte sebe nebo obdarovaného a zároveň přispějete na koupi vybavení automobilu pro převoz klientů pobytových služeb. Přijďte s námi oslavit křest a podívat se, jak se kalendář povedl! Těšíme se na vás!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 1 Akce v okolí
 • Studio Ypsilon

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Studio Ypsilon
  Praha 1, Spálená 16

 • Divadlo Kalich

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kalich
  Praha 1, Jungmannova 9

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.