Koncert "Ulice není moje volba ..."

Praha 2, Karlovo náměstí

2.11.2016

Vstup zdarma

Další vstupenky na koncerty

Koncert "Ulice není moje volba ..."

KONCERT "Ulice není moje volba ..." se bude konat v rámci celopražské kampaně "Ulice není moje volba ...", jejímž cílem je upozornit pražany a návštěvníky metropole na problematiku bezdomovectví, a to zejména z pohledu solidárnosti, tolerance a porozumění.

Jde o to přimět širokou veřejnost k zamyšlení nad tím, že bezdomovectví není ve své podstatě „jen“ patologickým obtížným fenoménem, ale že se jedná o soubor individuálních těžkých životních příběhů konkrétních lidí, kteří se na ulici nedostali vždy vlastní vinou a tuto cestu si dobrovolně nezvolili za svůj životní styl. Hlavním účinkujícím na koncertu bude Bohuš Matuš se svou kapelou Bohuš Matuš Band.

Další účinkující hosté: Petr Novák a kapela Agnes, Heidi Janků, Jiří Helekal. Součástí koncertu bude SBÍRKA OBLEČENÍ pro lidi bez domova. Vybrané oblečení bude posléze distribuováno terénními pracovníky CSSP či využito pro klienty jednotlivých služeb pro osoby bez přístřeší CSSP (noclehárny, azylové domy apod.).

Pořadatelem koncertu, stejně jako realizátorem celé kampaně, je Centrum sociálních služeb Praha (CSSP). Kampaň "Ulice není moje volba ..." se koná pod záštitou radního hl. m. Prahy Daniela Hodka. Koncert se koná pod záštitou starostky Prahy 2 Mgr. Jany Černochové.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 2 Akce v okolí
 • Divadlo Kalich

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kalich
  Praha 1, Jungmannova 9

 • Divadlo Kampa

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kampa
  Praha 1, Nosticova 2a

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.