Kurz léčebných cviků hogudo

Kurz léčebných cviků hogudo

Adresa:

Praha 5, Petřínská 12

Termín: 12.11.2016
Vstupné:

900

12listopad sobota 10:00

Žánr: ostatní akcekurz zdarma


Pro ty, kteří se chtějí naučit léčebné cviky HOGUDO v průběhu jednodenního kurzu v současné době nabízíme jednodenní kurz, který se bude konat v SOBOTU 12. listopadu 2016 od 10:00 do cca 17:30 hodin.

Výuku cviků léčebné metody Hogudo povede Mgr. Jiří Houdek, který se tuto metodu naučil od mnichů v chrámech v pohoří Ťan Šan.
Cviky Hogudo je výjimečný systém meditativní terapie, kde se soustředění na orgány v těle doplňuje nenáročnými pohyby, přesně cílenými na aktivizaci léčebných procesů v lidském organismu. Hodí se zejména pro dlouhodobé, chronické nemoci vnitřních orgánů. Cviky hogudo zklidňují, posilují imunitu, zlepšují proudění energie v těle, pomáhají rozproudit lymfatický systém, uvolňují křeče a svalové kontraktury. Dodávají životadárnou energii.

Co s sebou? Vezměte si volné oblečení, které vás nebude omezovat v pohybu a v němž se budete cítit dobře. Ve studiu je malá převlékárna, kde je možné se převléci. Nezapomeňte na malý blok a tužku pro eventuální poznámky nebo nákresy. Speciální obutí není nutné, cvičí se naboso nebo v ponožkách. Pro cvičící bude k dispozici nabídka různých čajů (černý čaj, ovocný čaj, čaj z léčivých bylin apod.) Můžete si s sebou vzít i karimatku. Pokud ji nemáte, nemusíte si ji kupovat, zdarma Vám ji zapůjčíme na dobu konání kurzu.
TĚŠÍME SE NA VÁS!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Kurz léčebných cviků...

Hotel Residence Malá Strana Praha 5 (48 metrů)

Hotel Atos Praha 5 (76 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (558 m)
Karlův most Karlův most Praha 1 (823 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (937 m)