Kurz léčebných cviků hogudo

Pro ty, kteří se chtějí naučit léčebné cviky HOGUDO v průběhu jednodenního kurzu v současné době nabízíme jednodenní kurz, který se bude konat v SOBOTU 12. listopadu 2016 od 10:00 do cca 17:30 hodin.

Výuku cviků léčebné metody Hogudo povede Mgr. Jiří Houdek, který se tuto metodu naučil od mnichů v chrámech v pohoří Ťan Šan.
Cviky Hogudo je výjimečný systém meditativní terapie, kde se soustředění na orgány v těle doplňuje nenáročnými pohyby, přesně cílenými na aktivizaci léčebných procesů v lidském organismu. Hodí se zejména pro dlouhodobé, chronické nemoci vnitřních orgánů. Cviky hogudo zklidňují, posilují imunitu, zlepšují proudění energie v těle, pomáhají rozproudit lymfatický systém, uvolňují křeče a svalové kontraktury. Dodávají životadárnou energii.

Co s sebou? Vezměte si volné oblečení, které vás nebude omezovat v pohybu a v němž se budete cítit dobře. Ve studiu je malá převlékárna, kde je možné se převléci. Nezapomeňte na malý blok a tužku pro eventuální poznámky nebo nákresy. Speciální obutí není nutné, cvičí se naboso nebo v ponožkách. Pro cvičící bude k dispozici nabídka různých čajů (černý čaj, ovocný čaj, čaj z léčivých bylin apod.) Můžete si s sebou vzít i karimatku. Pokud ji nemáte, nemusíte si ji kupovat, zdarma Vám ji zapůjčíme na dobu konání kurzu.
TĚŠÍME SE NA VÁS!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 5 Akce v okolí
  • Švandovo divadlo

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    Švandovo divadlo
    Praha 5, Štefánikova 57

    Divadlo osobních výpovědí. Divadlo, které klade otázky. Divadlo, které... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.