Praha 10, Děkanská vinice I. 987/5

23.10.2016

50 Kč

Další vstupenky

Florbalisté Bohemians vyzvou Otrokovice

Superligový tým FbŠ Bohemians má na programu v neděli večer domácí utkání proti otrokovickým panterům. Na Děkance tak bude opět k vidění nejvyšší česká soutěž ve florbale. V rámci 7. kola na sebe narazí dva velcí rivalové bojující o play-off. Klokanům se povedl poslední zápas proti Mladé Boleslavi, kterou přehráli v prodloužení 6:5 a na tento výkon budou chtít rozhodně navázat i tentokrát.

V cestě za 3 body stojí Otrokovice, které v letošní sezóně ukázaly, že umí potrápit nejednoho soupeře. O body obraly Spartu a Brno a velkou část utkání držely krok i s Mladou Boleslaví. Za Panthers navíc nastupuje útočník Marek Zapletal, který ještě nedávno oblékal zelenobílý dres. Klokani chtějí letos poprvé proniknout do semifinále, a tak si nemohou doma dovolit ztrácet body. S Otrokovicemi tak budou muset zahrát na 100%.

Spoléhat budou zejména na Martina Kisugiteho, který je jejich bodovým lídrem a ve 4 utkáních nasbíral 9 bodů (3+6). K utkání je připraven bohatý doprovodný program. Před zápasem mužů bude k vidění zápas žen Bohemians proti Jičínu a oba týmy budou mít v neděli jednoho soupeře navíc. Společně naši hráči a hráčky podpoří projekt Měsíc v růžové, který bojuje proti rakovině prsu. Jak už název projektu prozrazuje, pražská sportovní hala Děkanka se tentokrát převleče do růžových barev. Výtěžek ze vstupného navíc poputuje na konto projektu.

Bohemians se opět budou spoléhat na tradičně výbornou kulisu, která je typická pro jejich domácí utkání. Na tribunách Děkanky jsou vítáni všichni malí a velcí fanoušci sportu. Nedělní program – 23.10. 2016: 15:00 – FbŠ Bohemians vs. FBK Jičín – Extraliga žen 18:00 – FbŠ Bohemians vs. Panthers Otrokovice – Tipsport Superliga

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 10 Akce v okolí
  • Divadlo X10/Strašnické divadlo

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    Divadlo X10/Strašnické divadlo
    Praha 10, Solidarity 53

    Divadlo X10 bylo založeno v roce 2013 jako divadlo jasné dramaturgie,... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.