Praha 1, Karolíny Světlé 18

21.1.2017

450

Další vstupenky

Seminář Aromaterapie

Program: 1. část - historie aromaterapie - postavení aromaterapie ve světě a v ČR - éterické oleje (účinky, použití) - éterické oleje: inhalace, masáže, koupele – praktické použití v každodenním životě - cesta k duši – pomoc v psychické oblasti - rostlinné oleje – nosiče éterických olejů - domácí lékárnička z éterických olejů 2. část (po obědě) - Proly jednotlivých éterických olejů a jejich léčebné použití

Přednáší Mgr. Pavla Apostolaki Její terapeutická praxe je zaměřena na prevenci, léčbu onemocnění a znovu nastolení dokonalého zdraví za pomoci přírodní medicíny. Je členkou „Středomořské asociace pro fytoterapii“ a „L´Association Médicale pour la Promotion de la Phytothérapie“. Pavla Apostolaki pravidelně vystupuje v Českém rozhlase. Přednáší, vede „wellness a spa programy“ v lázních a hotelových rezortech, workshopy, kurzy, semináře pro odborný personál i laickou veřejnost.

S jejími články se můžete pravidelně setkávat v časopise Lidé a Země, Moje Zdraví, Fitness a v dalších novinách, časopisech a na internetových portálech. Přihlášku si můžete stáhnout na webu www.asociace-tdp.cz. Přihlášky prosím zasílejte na: denisa.pitnerova@asociace-tdp.cz nebo poštou na adresu: Pod Terebkou 4, 140 00 Prahado 25. 11. 2016. Platba bankovním převodem. Veškeré informace k platbě dostanete spolu s přihláškou.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 1 Akce v okolí
 • Divadlo ARCHA

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo ARCHA
  Praha 1, Na Poříčí 26

 • Divadlo Kampa

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kampa
  Praha 1, Nosticova 2a

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.