Dobroty pro charitu v Myslbeku

Praha 1, Ovocný trh 8

20.10.2016

Další vstupenky

Dobroty pro charitu v Myslbeku

I v říjnu mají návštěvníci Nákupní Galerie Myslbek možnost podpořit nákupem vynikajícího pečiva dobrou věc. Nejbližší termín akce v rámci úspěšného projektu „Dobro+Ty pro charitu“, na kterém Myslbek spolupracuje s Kontem Bariéry, se koná ve čtvrtek 20. 10. Jako každý měsíc, také v říjnu mají návštěvníci Nákupní Galerie Myslbek možnost zpříjemnit si nákupy či zakoupit snídani nebo svačinu a současně přispět na charitu.

K dispozici jsou exkluzivní bezlepkové koláče od pekařství Domácí dobroty bez lepku a slané kvasové či sladké pečivo z pekařství Jan Mašek. Výtěžek z nákupu dobrot putuje vždy na pomoc konkrétní osobě se zdravotním postižením. Minulý měsíc se podařilo získat více než 7 tisíc korun, které byly využity ve prospěch pětiletého Adámka.

Tomu tak všichni nakupující společně přispěli na velmi potřebný speciální kočárek. Projekt Dobro+Ty pro charitu rozhodně zářím nekončí. Koná se nejen v průběhu celého dne 20. 10., kdy budou mít návštěvníci Myslbeku možnost potkat zde také patronku projektu, moderátorku a herečku Evu Čížkovskou, ale v pasáži Myslbek můžete koupit skvělé pečivo, a přispět tak na Konto Bariéry, každý měsíc.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 1 Akce v okolí
 • Divadlo Kalich

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kalich
  Praha 1, Jungmannova 9

 • Divadlo Kampa

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kampa
  Praha 1, Nosticova 2a

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.