Když v muzeu straší hvězdy aneb Halloween v Grévinu

Když v muzeu straší hvězdy aneb Halloween v Grévinu

Adresa:

Praha 1, Celetná 15

Termín: 21.10.2016 31.10.2016
Vstupné:

Dospělý 300 Kč, Student/Senior 260 Kč, Dítě 200 Kč, Dítě 0- 5 zdarma, Rodinné 680 Kč

21říj - 31říj celý den

Žánr: ostatní akce


V dušičkovém čase se nejzábavnější muzeum voskových figurín Grévin Praha promění ve strašidelné místo, kde se budete bát jako v opravdovém hororu. Halloween se bude v muzeu Grévin slavit od 21. do 31. října 2016 a speciální strašidelný večerní program je připraven na oba poslední říjnové víkendy.

Bojíte se rádi? Přijďte se i s dětmi bát do Grévinu a oslavit Halloween od 21. do 31. října. Jindy zářivé lobby muzea bude tentokrát plné pavučin a kostlivců a z temných koutů budou vystrkovat pařáty zombie. Vyhrávat tu bude „příšerná“ kapela a zombie vezmou zájemce na děsivou prohlídku.

V expozici bude řádit „Super děsivý tým“ – šílený vědec, patolog gentleman a děsivý doktor čekají, aby s vaší pomocí vytvořili další strašlivé zombie a jiné děsivé hvězdy. Mistři strašidelného malování na obličej pomohou všem zapadnout do strašidelného muzea. Připraveno je halloweenské divadelní představení, herci z filmu Zdeňka Trošky "Strašidla", zazpívají i hvězdy muzikálu Drákula - Pepa Vágner a Kamila Nývltová.

Na konci října čeká v muzeu Grévin strašidelná zábava jako z hororu! Užijte si Halloween ve společnosti voskových figurín oblíbených celebrit světa kultury, politiky, showbyznysu a sportu a odneste si na památku strašidelnou selfie. Zažijte děsivou atmosféru, na kterou nikdy nezapomenete!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Když v muzeu straší...

Hotel Ungelt Praha 1 (56 metrů)

Hotel U Zlatého Jelena Praha 1 (66 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (250 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (255 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (705 m)