Jak prodat úspěch v podání Petra Šimůnka, šéfredaktora Forbes Česko

Praha 1, Jungmannovo náměstí 3

11.10.2016

Další vstupenky

Jak prodat úspěch v podání Petra Šimůnka, šéfredaktora Forbes Česko

Co se na workshopu dozvíte: - Jak se dostat do Forbes? - Jak prodat firemní či osobní úspěch prostřednictvím co nejlepšího příběhu? - Jak definovat klíčová sdělení a podat je tak, aby zaujala? - Jak přesvědčit obsahem? - Jak úspěšně na trh uvést novou značku a etablovat ji?

Součástí workshopu bude písemné cvičení, díky kterému se naučíte vyprávět příběh Vašeho úspěchu. Jako dárek získáte fotografii se svou tváří na titulní straně Forbes Česko. Krátce k lektorovi: Petr Šimůnek je český novinář. V médiích působí víc než dvacet let, má zkušenost z tisku, televize i rádia. V současné době vede českou verzi časopisu Forbes. Zároveň připravuje a moderuje Den podle a také sobotní ekonomický pořad Ekofórum na stanici Český rozhlas Plus.

Vystudoval VŠE v Praze, studoval také na Johannes Kepler Universität v Linci a absolvoval studijní pobyt na Green College, Oxford University. V novinářské práci se zabývá především ekonomickou žurnalistikou, šest let vedl na pozici šéfredaktora Hospodářské noviny, předtím pracoval jako zástupce šéfredaktora MF DNES.

Vedle toho také moderoval televizní debatu Nedělní partie na Primě a Pressklub na Frekvenci 1. Za ekonomickou žurnalistiku byl oceněn Cenou guvernéra ČNB. Rád cestuje po světě, věnuje se karate a potápění.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 1 Akce v okolí
 • Studio Ypsilon

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Studio Ypsilon
  Praha 1, Spálená 16

 • Divadlo Kalich

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kalich
  Praha 1, Jungmannova 9

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.