Prezentační dovednosti s Tomášem Sedláčkem

Praha 1, Jungmannovo náměstí 3

7.12.2016

Další vstupenky

Prezentační dovednosti s Tomášem Sedláčkem

Poslouchají Vás lidé, když mluvíte? Prezentační dovednosti s Tomášem Sedláčkem, populárním českým ekonomem. Workshop je určen těm, kteří chtějí zdokonalit své prezentační schopnosti, poslechnout si rady ze života známého rétora, Tomáše Sedláčka a podělit se o vlastní zkušenosti s ostatními účastníky.

Jedná se o workshop vedený člověkem, jehož prezentační schopnosti jsou všeobecně obdivovány. Věnuje se všem složkám prezentace – zejména však tomu, jak publikum vtáhnout do problematiky, zanechat dobrý dojem a úspěšně prodat své myšlenky jakémukoli obecenstvu.

Co se na workshopu naučíte: - Jak zdokonalit své prezentační dovednosti. - Jak připravit svou prezentaci. - Jak zaujmout publikum a udržet si jeho pozornost. - Jak přesvědčivě prezentovat své myšlenky. - Kdy využít audiovizuální pomůcky a kdy se jich vyvarovat. - Jak vtáhnout publikum do své prezentace. - Jak pracovat s emocemi a reakcemi posluchačů. - Jak efektivně strukturovat své myšlenky během prezentace. - Jak využít řeč těla. - Jak zanechat v posluchačích po skončení prezentace co největší dojem .

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 1 Akce v okolí
 • Studio Ypsilon

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Studio Ypsilon
  Praha 1, Spálená 16

 • Divadlo ARCHA

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo ARCHA
  Praha 1, Na Poříčí 26

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.