Pohádkový les – cesta kolem světa za 80 minut

Znáte příběh Philease Fogga a jeho cesty kolem světa za 80 dní? Jeho zkrácenou a pohádkovou verzi s mnoha úkoly a dobrodružstvím pro děti od 2 let pro vás připravila Městská část Praha 5 a společnost Velká dobrodružství ve spolupráci s Národopisným muzeem Národního muzea na sobotu 15. 10. 2016 od 10–17 hodin.

Na kilometrové trase parkem na vás i vaše děti budou čekat postavy z celého světa s výpravnými dekoracemi a děti budou u každého z nich muset plnit úkoly. Ti starší se také pokusí uhádnout, jakou zemi představují. Dokážou malí cestovatelé nachytat ryby pro Eskymáky? Složit pizzu v Itálii nebo najít ztracený poklad na Sahaře? Pokud splní všechny úkoly, čeká je v cíli u indické princezny královský poklad.

Již šestý pohádkový les se koná pod záštitou JUDr. Petra Lachnita, radního MČ Praha 5 a je zdarma. Trasa výletu začíná přímo u Letohrádku Kinských. Pokud chcete být přednostně posláni na cestu v čase, který vám vyhovuje, zaregistrujte se týden před akcí  na www.velkadobrodruzstvi.cz  do formuláře v rubrice Pohádkový les. Přijít můžete ovšem i bez registrace. Doražte v jakémkoliv počasí. Budete se dobře bavit! Další informace: kristyna_hlavata@nm.cz, 773 793 412 nebo 257 325 766.

Vstupné zdarma.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 5 Akce v okolí
  • Švandovo divadlo

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    Švandovo divadlo
    Praha 5, Štefánikova 57

    Divadlo osobních výpovědí. Divadlo, které klade otázky. Divadlo, které... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.