Diáky | Cestovatelský kabaret

Unikátní cestovatelský večer, který je pokaždé jiný. Baví se publikum i cestovatel, který dopředu neví, o čem bude vyprávět. Vše je v rukou publika, které se nestává pouze pasivním pozorovatelem, ale může se zapojit do skladby zážitků i do soutěží o věcné ceny. Výběr je široký. Mart Eslem za 17 let navštívil 90 zemí světa a dvakrát i Antarktidu.

Večer vyvrcholí závěrečným promítáním krátkého filmu z cest Marta Eslema vybraného samotnými diváky. Jeden z nich potom dostane šanci vyhrát roční předplatné magazínu Koktejl. Program doplní živé hudební vystoupení mladé zpěvačky Madaleny Eslem Skořepové. Mart Eslem, vlastním jménem Martin Šlambor, se narodil 24. ledna 1974 v Ústí nad Labem.

Povoláním podnikatel, duší cestovatel. V první polovině osmdesátých let dvacátého století vyrůstal v Severní Itálii ve městě Udine. Nejoblíbenějším kontinentem je Jižní Amerika a doposud navštívil 90 zemí světa. Hovoří italsky, anglicky, španělsky, rusky a se zájmem proniká do tajů arabštiny. Znalost lokálního jazyka otevírá cestovateli zcela novou dimenzi ve vztahu k místním lidem.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 3 Akce v okolí
  • Divadlo Ponec

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    Divadlo Ponec
    Praha 3, Husitská 24

    Divadlo Ponec se jako zcela nový druh uměleckého prostoru poprvé otevřelo... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.