Diáky | Cestovatelský kabaret

Diáky | Cestovatelský kabaret

Adresa:

Praha 3, Biskupcova 31

Termín: 15.11.2016

15listopad úterý 20:30

Žánr: ostatní akcekabaretsoutěž


Unikátní cestovatelský večer, který je pokaždé jiný. Baví se publikum i cestovatel, který dopředu neví, o čem bude vyprávět. Vše je v rukou publika, které se nestává pouze pasivním pozorovatelem, ale může se zapojit do skladby zážitků i do soutěží o věcné ceny. Výběr je široký. Mart Eslem za 17 let navštívil 90 zemí světa a dvakrát i Antarktidu.

Večer vyvrcholí závěrečným promítáním krátkého filmu z cest Marta Eslema vybraného samotnými diváky. Jeden z nich potom dostane šanci vyhrát roční předplatné magazínu Koktejl. Program doplní živé hudební vystoupení mladé zpěvačky Madaleny Eslem Skořepové. Mart Eslem, vlastním jménem Martin Šlambor, se narodil 24. ledna 1974 v Ústí nad Labem.

Povoláním podnikatel, duší cestovatel. V první polovině osmdesátých let dvacátého století vyrůstal v Severní Itálii ve městě Udine. Nejoblíbenějším kontinentem je Jižní Amerika a doposud navštívil 90 zemí světa. Hovoří italsky, anglicky, španělsky, rusky a se zájmem proniká do tajů arabštiny. Znalost lokálního jazyka otevírá cestovateli zcela novou dimenzi ve vztahu k místním lidem.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 3 Akce v MČ Praha 3

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Diáky | Cestovatelský...

Hotel Vítkov Praha 3 (235 metrů)

Hotel Aron Praha 3 (644 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (1 816 m)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (3.2 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (2.8 km)