Krize EU? Český a německý pohled na budoucnost Evropy

Praha 1, Masarykovo nábřeží 32

5.10.2016

Další vstupenky

Krize EU? Český a německý pohled na budoucnost Evropy

Asociace pro mezinárodní otázky/Association for International Affairs ve spolupráci se svými partnery pořádá debatu s českými a německým zahraničněpolitickými experty. Řečníci: Petr Drulák, politický tajemník, Ministerstvo zahraničních věcí České republiky Anna-Lena Kirch, analytička, The German Marshall Fund of the United States Ulrich Speck, německý publicista a zahraničněpolitický analytik, Real Instituto Elcano / Elcano Royal Institute Moderátoři Zuzana Lizcová, analytička, AMO Volker Weichsel, Zeitschrift Osteuropa Na akci se registrujte zde: http://bit.ly/2dggksU. Více informací: http://bit.ly/2d1nB03.

Krize eura, migrační krize, brexit. Zdá se, že projekt sjednocené Evropy, který po desetiletí přináší občanům starého kontinentu stabilitu, jistotu a hospodářskou prosperitu, není schopný čelit současným výzvám. Potřebuje Evropská unie zásadní obnovení? Dojde k větší integraci, nebo spíš míříme k renacionalizaci Evropy? Jaké představy o budoucnosti Evropy má německá vláda? A jaká je česká pozice?

Akce proběhne ve spolupráci s Deutsche Gesellschaft für Osteuropakunde a Goethe-Institut Prag díky laskavé podpoře Česko-německý fond budoucnosti/ Deutsch-Tschechischer Zukunftsfonds.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 1 Akce v okolí
 • Studio Ypsilon

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Studio Ypsilon
  Praha 1, Spálená 16

 • Divadlo Kampa

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kampa
  Praha 1, Nosticova 2a

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.