Proč se učit cizí jazyky a které strategie se při tom vyplatí?

Praha 1, Masarykovo nábřeží 32

19.10.2016

Další vstupenky

Proč se učit cizí jazyky a které strategie se při tom vyplatí?

Přednáška sinologa a germanisty Dr. Christopha Merkelbacha s následnou diskuzí. Christoph Merkelbach je obchodním ředitelem Jazykového centra Technické univerzity v Darmstadtu. Zároveň se habilituje na poli mnohojazyčnosti se specializací na výuku jazyků a mnohojazyčnost v Evropě a Asii.

Následnou debatu moderuje Bára Procházková. Dr. Christoph Merkelbach studoval na berlínské Humboldtově univerzitě pedagogiku se zaměřením na interkulturní výchovu, němčinu jako cizí jazyk a sinologii. Od 1994 do 2014 žil na Tchaj-wanu, kde mimo jiné vyučoval na National Taiwan University. Ve svém výzkumu se soustředí na interkulturní výuku jazyků, obzvláště ve formě „blended learning”.

Ve svém volném čase se věnuje sborovému zpěvu a velice rád sportuje. Místo konání: Technická univerzita Liberec, Komenského 314/2, učebna P200 Přednáška probíhá v němčině a bude simultánně tlumočena do češtiny. Po přednášce jste srdečně zváni na malé občerstvení. Více informací o Dnu s němčinou v Liberci: http://www.goethe.de/ins/cz/prj/jug/spr/pre/cs15852498.htm 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 1 Akce v okolí
 • Divadlo Kalich

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kalich
  Praha 1, Jungmannova 9

 • Studio Ypsilon

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Studio Ypsilon
  Praha 1, Spálená 16

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.