Festival autorské tvorby | OPEN-MIC.cz | Přijď a hraj!

Praha 2, Salmovská 15

13.10.2016

Dobrovolné

Další vstupenky

Festival autorské tvorby | OPEN-MIC.cz | Přijď a hraj!

Večery OPEN-MIC.cz nabízejí všem písničkářům, básníkům a jinak definovaným performerům jedinečnou příležitost zahrát si a setkat se se svým publikem!

Na žánru nezáleží. Večer OPEN-MIC.cz nabízí svému publiku zážitkovou & širokoúhlou exkurzi do líhně hitů zítřka. Bezprostřední osobní kontakt písničkáře a diváka přeje vzniku přátelství i hudebního spříznění.

Nechte se nadchnout a vystavte se neředěným vibracím hudby a poezie. Vychutnejte si neobvyklou zkušenost fenoménu Open Mic. Zdejší specialitou je vystoupení interpretů unplugged [slovy bez aparatury]. Akustický prostor tomu přeje a tím umožňuje odstranit i tu poslední bariéru mezi jevištěm a posluchačem: mikrofon.

Vystoupení bez zvukové aparatury je záměr. Smyslem je podtrhnout sílu autentického umění písničkářů a nalézat pro tento druh umění nové formy a prostředí intimity. Kvalita není v elektronice nebo v médiích. Jedinečnost je založena na bezprostředním a bezbariérovém hudebním & lidském setkání. Akustická forma je zároveň silnou výzvou pro kvalitu posluchače. Program je průběžně tvořen a doplňován.

Každý předem přihlášení vystupující uvedený v programu má rezervovaný prostor pro 3 písně nebo blok své perfomance. Vystoupit lze i bez přihlášení, jen prostor bude menší (dle dohody na místě).

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 2 Akce v okolí
 • Divadlo Ponec

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Ponec
  Praha 3, Husitská 24

 • Divadlo Kampa

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kampa
  Praha 1, Nosticova 2a

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.