Festival autorské tvorby | OPEN-MIC.cz | Přijď a hraj!

Festival autorské tvorby | OPEN-MIC.cz | Přijď a hraj!

Adresa:

Praha 2, Salmovská 15

Termín: 13.10.2016
Vstupné:

Dobrovolné

13říjen čtvrtek 19:30

Žánr: ostatní akcestandupsetkáníshow


Večery OPEN-MIC.cz nabízejí všem písničkářům, básníkům a jinak definovaným performerům jedinečnou příležitost zahrát si a setkat se se svým publikem!

Na žánru nezáleží. Večer OPEN-MIC.cz nabízí svému publiku zážitkovou & širokoúhlou exkurzi do líhně hitů zítřka. Bezprostřední osobní kontakt písničkáře a diváka přeje vzniku přátelství i hudebního spříznění.

Nechte se nadchnout a vystavte se neředěným vibracím hudby a poezie. Vychutnejte si neobvyklou zkušenost fenoménu Open Mic. Zdejší specialitou je vystoupení interpretů unplugged [slovy bez aparatury]. Akustický prostor tomu přeje a tím umožňuje odstranit i tu poslední bariéru mezi jevištěm a posluchačem: mikrofon.

Vystoupení bez zvukové aparatury je záměr. Smyslem je podtrhnout sílu autentického umění písničkářů a nalézat pro tento druh umění nové formy a prostředí intimity. Kvalita není v elektronice nebo v médiích. Jedinečnost je založena na bezprostředním a bezbariérovém hudebním & lidském setkání. Akustická forma je zároveň silnou výzvou pro kvalitu posluchače. Program je průběžně tvořen a doplňován.

Každý předem přihlášení vystupující uvedený v programu má rezervovaný prostor pro 3 písně nebo blok své perfomance. Vystoupit lze i bez přihlášení, jen prostor bude menší (dle dohody na místě).

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Festival autorské...

Hotel Donatello Praha 2 (120 metrů)

Hotel Antik City Praha 2 (154 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (934 m)
Staroměstské náměstí Staroměstské náměstí Praha 1 (1 295 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (784 m)