Saturday FX - Kostas T /GRC/, Junior Jan, Sajmon & Joseph Kari

Saturday FX - Kostas T /GRC/, Junior Jan, Sajmon & Joseph Kari

Adresa:

Praha 2, Belehradská 120

Termín: 1.10.2016
Vstupné:

100,-

1říjen sobota 23:00

Žánr: koncertyhudba house


SATURDAY FX – Kostas T /GRC/, Junior Jan, Sajmon & Joseph Kari

Start: 23:00, Vstupné: 100,-

House, deep-house, tech-house

Kostas T
Řeckého DJe a producenta Kostase T, který v současné době žije v Praze, přivedla jeho vášeň k hudbě k djingu již v jeho 14 letech. S hraním začínal před 14 lety, kdy hrál ve známých barech, klubech a na různých undergroundových akcích, které se pravidelně konaly v jeho rodném městě Patra. Hudebně byl ovlivněn rockovými, housovými a trancovými umělci jeho generace, ale především svým studiem hudby a hry na kytaru. Přes to, že vlastnil rozhlasovou stanici BM Radio, působil také v jiných rádiích po celém Řecku i mimo něj. V roce 2012 se představil na Miami Ultra Conference s remixem skladby Heart Vibriations, španělských superstar Doctors In Florence na labelu Adaptor Recordings, což mu otevřelo dveře k vlastní produkci a vydávání singlů na řeckých i zahraničních labelech. Setkat se s ním můžete také virtuálně na jeho internetové rádiové stanici a názvem Generate Project, kterou založil v roce 2014. Při hraní preferuje především future, progressive a electro house.

DJ Junior Jan
DJ Junior Jan byl na počátku kariéry ovlivňen styly jakými jsou new wave 80’s & 90‘s a hip hop, přes které se propracoval až po taneční hudbu. Jeho současná stylová definice zahrnuje house, tech-house a techno, které ve svých setech míchá s chirurgickou přesností. V roce 2005 se začal prosazovat svým spontánním vystupováním za gramofony a v poslední době také jako nadějný producent, který se svou poctivou prací ve studiu snaží o jedinou věc, pobavit lidi. Junior Jan si své jméno vydobil na taneční scéně především díky jeho stabilní a vysoké produkční úrovni. Přirozený talent s vášní pro hudbu je to, co Jana odlišuje od nováčka a tvoří z něj headlinera. Jeho produkce pokročila tak, že po debutovém EP v roce 2007 vydavá již pro labely ve Španělsku, Rakousku nebo US. Kromě pravidelného hostování na tanečním Dance rádiu za svou kariéru vystoupil po boku největších techno hvězd jakými jsou Carl Cox, Umek, Dave Clarke, Adam Beyer, Mark Knight, Nic Fanciulli, Marco V, Sébastien Léger, Tomcraft a jeho sound je slyšet na všech význámných eventech v ČR a za hranicemi.

Sajmon & Joseph Kari
Sajmon &Joseph Kari pocházejí z Klášterce nad Ohří a na taneční scéně se pohybují od roku 2001. Jejich sety jsou plné precizních mixů melodického deep-house a tech-house. Zakládají si na tom, aby jejich sety byly vždy zvukově rozmanité a něčím ojedinělé. Hostovali na mnoha kvalitních akcích zvučných jmen, jako jsou Sun Festival, Highjump, Climax, Mystic Rave, Chillin nebo Free Mondays a z ahráli si po boku zvučných jmen, mezi které patří KARMON, MIHAI POPOVICIU, TOMMY LARGO nebo ASAD RIZVI. 

Přijďte si užít tuto noc do nově zrekonstruovaného klubu Radost FX se zvukem Funktion One!
Rezervace stolů a informace: info@radostfx.cz nebo +420603193711
Klub a restaurace Radost FX, Bělehradská 120, Praha 2, 120 00
Spojení: Metro C – I.P.Pavlova, Metro A – Náměstí Míru, Tram: 4, 6, 10, 11, 16, 22

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Saturday FX - Kostas T...

Hotel Tyl Praha 2 (113 metrů)

Hotel Luník Praha 2 (136 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 302 m)
Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (1 448 m)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (448 m)