Flamenco: Campallerías

Campallerias je unikátní představení, ve kterém proudí krev sourozenců Adely a Rafaela Campallo. Je naplněné uměním a poezií. Sourozenci jím vzdávají hold svému flamenkovému rodu a sevillské čtvrti Cerro del Águilla, která formovala jejich první flamenkové kroky.

Adela a Rafael, umělci známí po celém světě, obnovili představení Campallerias jako připomínku svého původu, míst, odkud pocházejí, svých zkušeností a života naplněného flamenkem, kterým jsou obklopeni díky celé své rodině od narození.

Adela se protančila k vlastnímu a velmi jedinečnému stylu a stala se jednou z předních postav sevillské flamenkové scény. Svoji taneční genialitu předvedla a stále předvádí na nejznámějších světových jevištích v Evropě, Asii i Americe.

Rafael se na pódiích a v předních flamenkových souborech proslavil především díky svému vybroušenému a dokonalému tanečnímu stylu. Jeho tanec představuje nejkoncentrovanější a nejčistší esenci sevillské taneční školy, kterou jsou jeho představení prodchnuta.

V této nové podobě představení sourozenci rozdmýchali dávný oheň, který nikdy nevyhasnul a jehož plameny sahají stále výš a výš. Znalosti předané rodovou flamenkovou linií, dokonalost získaná tvrdým tréninkem a nekonečný talent dělají z tohoto představení tradičního pojetí flamenka jedinečný zážitek k potěšení jak těch, co o flamenku něco vědí, tak pro ty, pro které je to něco nového.

Účinkující:

Adela Campallo (tanec a choreografie), Rafael Campallo (tanec a choreografie), Juan Campallo (flamenková kytara), Jesús Corbacho (zpěv), Londro (zpěv)

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 2 Akce v okolí
 • Divadlo Kalich

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kalich
  Praha 1, Jungmannova 9

 • Divadlo Kampa

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kampa
  Praha 1, Nosticova 2a

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.