Kavárny naživo

Kavárny naživo

Adresa:

Praha 1, Jungmannova 1

Termín: 30.9.2016 28.10.2016
Vstupné:

dobrovolné

30zář - 28říj celý den

Žánr: ostatní akcegastro


Kavárny naživo je multižánrový festival probíhající v prostorách nejrůznějších kavárenských podniků. Hlavním jeho cílem je oživit místa, kde se lidé běžně denně setkávají a přinést do nich zážitky přesahující běžnou kavárenskou zkušenost.

S odkazem na první republiku tak festival přináší návštěvníkům návrat kulturního ducha do jejich každodenně oblíbených míst. Na celý měsíc říjen tak městské kavárny ožijí hudbou, poezií, divadlem, výstavami, filmy, přednáškami i workshopy.

Díky své rozsáhlé nabídce zahrnující od každého žánru nějakou ochutnávku, je festival vhodný pro studenty, rodiny s dětmi, talentované umělce, ale i kulturní laiky, pro muže, ženy, psy i kočky, každý bez ohledu na jakékoli stratifikační prvky si na festivalu vybere to své.

V roce 2016 bude festival probíhat ve více jak čtyřech městech, mezi nimiž bude i zahraniční partner, tedy ve více jak stovce kaváren, dvou jazycích a v obrovskou kupou nadšených organizátorů a talentovaných umělců. Vše započne zahajovacími večery již 30. září, kde se budou snoubit všechny typy nabízených akcí.

V následujících týdnech pak festival návštěvníkům nabídne pravidelné cykly začínající pondělními přednáškami, středečním divadlem či filmem, pokračující pátečními hudebními koncerty a končící nedělními workshopy, kde hlavní podmínkou je aktivní zapojení. Hřebem celých Kaváren naživo budou bohatá zakončení s nejvybranějším programem.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

21říjen sobota 19:00

Mozart Dinner

, Králodvorská 4 Ostatní

4listopad sobota 14:00

Festival whisky v Praze

, Karlovo náměstí 1/23 Ostatní

Ubytování v okolí akce Kavárny naživo

Old Town Apartments – Jungmann Praha 1 (136 metrů)

Hotel U Šuterů Praha 1 (176 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (659 m)
Staroměstské náměstí Staroměstské náměstí Praha 1 (838 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (369 m)