Street Happening of Karlín 2016

Street Happening of Karlín 2016

Adresa:

Praha 8, Karlínské náměstí

Termín: 9.10.2016
Vstupné:

zdarma

9říjen neděle 14:00

Žánr: koncertypro dětihappeningsetkání


Karlínské Spektrum DDM hl. m. Prahy pořádá v neděli 9. října již třetí ročník multižánrového hudebního festivalu a kytarového rekordu Street Happening of Karlín 2016.

Akce bude probíhat od 14:00 do 20:00 na Karlínském náměstí v Praze 8 a jsou na ni zváni všichni malí i velcí hudební nadšenci. Letos festival potěší především fanoušky reggae. V Karlíně přivítáme kapelu Švihadlo, která před časem oslavila 30 let společného hraní, ústeckou legendu Uraggan Andrew & Reggae Orthodox a našláplý funk rock'n'roll v podání kapely Vepřové Komety.

Pro všechny věkové kategorie bude připraven také interaktivní workshop DJingu pod vedením DJe Bici z Inside Kru. V jeho Cool-DJ-School si může každý vyzkoušet míchání hudby a vidět také profesionálního DJe v akci.

Naposledy na Street Happeningu proběhne také pokus o kytarový rekord, kterého se v prvním roce festivalu zůčastnilo bezmála 100 hrajících kytaristů. Letošní karlínský rekord jsme se rozhodli věnovat písním Karla Plíhala. Jde o jednoho z nejosobitějších českých kytaristů, jehož přínos pro českou hudební scénu je nedocenitelný. Na akci zazní skladby : Vzpomínky, Ráda se miluje a Kde jsou. Všichni, kteří umí alespoň trochu hrábnout do strun jsou na rekordu vítáni a registrací mohou získat zajímavé ceny a zároveň podpořit dobrou věc.

Součástí festivalu je tzv. Street Happening charitativní tombola. Výtěžek z tomboly poputuje na účet neziskové organizace LORM – společnosti pro hluchoslepé.

Program:

  • 14:00 Vepřové Komety
  • 15:00 Cool-Dj-School
  • 16:15 Kytarový rekord - Písně Karla Plíhala
  • 17:00 Uraggan Andrew & Reggae Orthodox
  • 18:00 Charitativní Tombola Music City
  • 19:00 Švihadlo

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 8 Akce v MČ Praha 8

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Street Happening of...

Rezidence Vítkova Praha 8 (145 metrů)

Hotel Adeba Praha 8 (215 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (1 141 m)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 474 m)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (1 580 m)