Žanna / Pak bude nový den

Formou scénického čtení bude představeno nové sociální drama mladé ruské autorky Jaroslavy Pulinovič Žanna/Pak bude nový den, které vzniklo v roce 2013. Mezi herci, kteří v komorním sklepním divadle představí text veřejnosti, uvidíte například Ljubu Krbovou, Miroslava Hanuše, Elizavetu Maximovou, Václava Matějovského a další.

Úspěšná padesátnice Žanna se díky změně systému vypracovala z nemajetné dívky na váženou Business Lady. Život jí protéká mezi prsty, mládí to tam, zvyky osvojeny, není po čem toužit. A přece je, po lásce, rodině, soukromí. Ale jak se zdá, získat je už nelze za žádnou cenu. Je opravdu tak pozdě na to předložit účet minulosti, která z tebe potichu a nepozorovaně udělala lidskou zrůdu...?

Umělecká skupina OLDstars, která sestává především ze studentů a absolventů uměleckých škol, ale spolupracuje i s profesionálními herci a tvůrci, v minulosti z ruské dramatiky uvedla také Natašin sen od téže autorky, inscenaci To všechno ona Andreje Ivanova (režie Tomáš Staněk) či Olympii Olji Muchinové (režie Petr Smyczek). Za překladem a dramaturgií ve všech případech stojí Marcela Magdová.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Divadla - Praha 3 Akce v okolí
  • Divadlo Ponec

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    Divadlo Ponec
    Praha 3, Husitská 24

    Divadlo Ponec se jako zcela nový druh uměleckého prostoru poprvé otevřelo... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.