WhiskyLife! Prague

WhiskyLife! Prague

Adresa:

Praha 2, Karlovo náměstí 23

Termín: 4.11.2016 5.11.2016
Vstupné:

od 390 CZK

4lis - 5lis celý den

Žánr: gastrodegustacefestival


Kde jinde si můžete zakoupit ochutnávku širokého výběru whisky za minimální ceny? Navíc zde budou jako už každoročně otevřeny a nabídnuty k ochutnávce whisky lahve, které se sem ještě ani nedováží a to vše za minimální degustační ceny - násobky 30,-Kč.

Pátek 4.11.2016 16.00 -23.00 vstupné 450 CZK Sobota 5.11.2016 13.00-17.00 vstupné 390 CZK 18.00-23.00 vstupné 420 CZK Vstupenky na akci jsou již nyní k dostání v síti www.ticketstream.cz a www.ticketportal.cz

V ceně vstupenky je vlastní originální sklenka na whisky Glencairn a festivalová brožurka na psaní degustačních poznámek. Ochutnávky whisky budou na místě ke koupi za festivalovou měnu a její násobky Dram (1 Dram – 30,-Kč). Doplňkové masterclasses budou k prodeji od 1.9.2016 na webu festivalu http://www.whiskylifeprague.cz/

Masterclass je řízená ochutnávka 4 -5 druhů whisky pod vedením ambasadora na danou značku, jejich kapacita je omezená pro maximálně 25 osob, proto neváhejte s jejich rezervací. Jako vždy Vás bude provázet festivalem klavírní hudba a skotské dudy, ochutnávka uzenin z Maso Krásno, produkty Mattoni, čokoládové pralinky, pastrami z Beef Baru, koktejly z Bugsy´s baru a další.

Každý rok se snažíme na Whisky Life! Prague pozvat nějakou výraznou osobnost ze světa whisky, letos přijal pozvání ambasador Scotch Malt Whisky Society, John McCheyne, který povede v pátek a v sobotu jednu exkluzivní ochutnávku 5 sudových single malt whisky. Scotch Malt Whisky Society má kolem 25000 členů v 18ti různých zemích. Je nezávislou stáčírnou soustředící se na single cask whisky, tudíž každá whisky je unikátem.

Jejich whisky jsou především ze Skotska, stáčí však i whisky z Irska, USA, Japonska a Walesu, celkově ze 132 různých palíren. Jelikož se soustředí na jedinečné chutě single casks, nepíší na lahve názvy palíren, ale jen jejich číselný kód. Tím chtějí vést své členy k tomu, aby se soustředili na chuť whisky bez žádných předsudků.

Na Johnově Masterclass se můžete těšit na: • Ochutnávku 5 jedinečných single cask plnění v sudové síle podle toho, z jakých palíren a regionů SMWS naposledy stáčela • Možnost ovlivnit zájem SMWS o rozšíření své činnosti v ČR • Příjemnou řízenou degustaci v pátek a sobotu protkanou Johnovými osobními anekdotami a humorem Protože počet vstupenek na jednotlivé festivalové bloky je limitován, doporučujeme si vstupenky zakoupit v předstihu. Upozorňujeme, že cena vstupenek na místě bude dražší o 50,-Kč.

Více informací o Whisky Life! Prague včetně programu a vstupného, najdete na stránkách

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce WhiskyLife! Prague

Hotel Praga 1 Praha 1 (85 metrů)

Hotel Antik City Praha 2 (228 metrů)