Vinobraní na Pražském hradě

V Královské zahradě Pražského hradu se o víkendu 17. a 18. září 2016 uskuteční již 11. ročník Vinobraní na Pražském hradě. Můžete se těšit na čerstvou hroznovou šťávu právě vylisovanou na replice historického ručního lisu, opravdový moravský burčák, degustaci vín v Míčovně a prodejní ochutnávku kvalitních českých potravin značek Klasa a Regionální potravina od více než 30 výrobců.

Vinobraní Vám nabídne také celodenní stylový kulturní program – po oba víkendové dny budou hrát, zpívat a tančit folklórní soubory z kyjovského regionu. Při Vinobraní si na své přijdou i rodiny s dětmi: připravena bude jednak naučná interaktivní soutěž s expozicí Příběh Pražského hradu a jednak vystoupení šermířské skupiny.

 V rámci Vinobraní, které je tradičně zdarma, také dojde podle dispozic Policie České republiky k dočasným úpravám v bezpečnostním režimu Pražského hradu. Žádáme návštěvníky, aby do prostor Královské zahrady nepřinášeli větší zavazadla.

Na Vinobraní bude možné vstoupit buď od Jízdárny Pražského hradu, nebo od Letohrádku královny Anny (zastávky TRAM Pražský hrad, resp. Královský letohrádek). Doporučujeme návštěvníkům Vinobraní, aby neprocházeli vnitřním areálem Pražského hradu.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 1 Akce v okolí
 • Divadlo Kalich

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kalich
  Praha 1, Jungmannova 9

 • Divadlo Kampa

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kampa
  Praha 1, Nosticova 2a

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.