Feedback je dárek. Jak ho v řízení projektů dávat i přijímat

Praha 7, Františka Křížka 1

21.9.2016

50 Kč

Další vstupenky

Feedback je dárek. Jak ho v řízení projektů dávat i přijímat

Feedback je dárek. Jak ho v řízení projektů dávat i přijímat - Kanceláře 2FRESH - 21.9.2016 v 18:30

Slovo feedback ve vás možná vyvolává negativní emoce nebo ztrátu času. Ale v praxi může často zachránit velké projekty i psychické zdraví celých týmů. Jen je třeba se ho naučit dávat i přijímat. Tak jako dárek.

O tom, proč je feedback důležitý bude na zářijovém 2FRESH Talku mluvit Viky Del Maschio. Můžete se těšit na konkrétní příklady našich projektů, u kterých nám feedback otevřel oči, naučil nás nahlížet na problémy jinak, vylepšil vztahy všech lidí v týmu a nedopustil, abychom se i z velkého projektu všichni zbláznili.

Na pozadí projektů se naučíte jednoduchý, ale podstatný proces správného feedbacku. Ukážeme si, že není feedback jako feedback. Otevřeme také diskusi, ve které se s námi můžete podělit o svoje zkušenosti s feedbackem nebo jeho opomíjením. Pobavíme se o tom, jak lze na stejnou situaci reagovat dvěma odlišnými přístupy a k čemu to může vést. A nakonec si vyzkoušíte podávání feedbacku rovnou na Viky a její premiérové přednášce.

Proč akce není zdarma? Věříme, že nám symbolický poplatek pomůže získat závaznější registrace. Jinak zasvítí sluníčko a budeme mluvit do prázdna, víte jak to chodí ;)

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 7 Akce v okolí
  • RockOpera Praha

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    RockOpera Praha
    Praha 7, Komunardů 306/1

    Rock Opera Praha – První divadlo pro rockery Strhující rockový koncert... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.