Asia Food Fest

Asia Food Fest

Adresa:

Praha 5, Hořejší nábřeží

Termín: 10.9.2016
Vstupné:

Vstupné: 50,- (včetně jídelních hůlek) děti do 12let a ZTP zdarma

10září sobota 10:00

Žánr: gastrofestival


"Asijské jídlo" není jen "o rýži a nudlích"! 10.9.2016, od 10:00-20:00, Praha - Smíchovská náplavka Loňský ročník přivítal více než 50 účastníků, kteří nabízeli pokrmy z celé Asie. V letošním roce je pro Vás připraveno více než 70 stánků s opravdu pestrou nabídkou:)

Asijská kuchyně je velice různorodá, oproti jiným kontinentům používá vice druhů koření, dochucovadel a přísad. Asie není pouze nám již dobře známá Čína, Thajsko, Japonsko nebo Vietnam. Patří sem také Libanon, Gruzie, Azerbajdžán, Sýrie, Mongolsko, Jemen, Maledivy, Omán a dalších více než 40 zemí.

Festival si klade za cíl prezentovat co nejvíce z kulinářského umění těchto zemí, nabídnout tradiční pokrmy, které si zachovávají svou autentičnost. Můžete se těšit na bohatý doprovodný program, např. dračí lodě na Vltavě, čínský dračí tanec na souši, kaligrafie, čajový obřad, sekání japonským mečem, diagnostiku tradiční čínské medicíny nebo ukázku exotického nábytku a bytových doplňků z Indonésie.

Druhý ročník festivalu, který proběhne v sobotu 10.září 2016 na Smíchovské náplavce, Vám otevře dveře do tajemného orientu a vzdálených destinací. Přijďte si užít to nejlepší z asijské kuchyně!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Asia Food Fest

Hotel General Praha 5 (91 metrů)

Hotel Otto Praha 5 (133 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (1 297 m)
Karlův most Karlův most Praha 1 (1 852 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (1 459 m)