Degustace medovin z Čech a Slovenska

Praha 2, Na Zderaze 14

15.9.2016

190

Další vstupenky

Degustace medovin z Čech a Slovenska

Pravidelná ochutnávka českých a slovenských medovin. Tato základní řízená degustace je určena pro všechny, kteří buď medovinu ještě vůbec neochutnali, ale i těm z Vás, kteří se chtějí se něco více dozvědět a ochutnat kvalitní medovinu. Každý týden bude zařazeno 10 vzorků s odlišnou nabídku. 

Posledních 15 let začínáme renesanci medoviny, je vyráběna nejmodernějšími postupy a technologiemi, ale se zachováním tradičních surovin a šetrností a úctě k medu. Medovina je rozmanitá a lahodná. Nyní máte příležitost získat přehled o rozmanitých druzích medovin. Od přírodní přes kořeněné a bylinkové po ovocné, od sušších po ty nejsladší moky, medoviny vyráběnými různými postupy - za studena i vařené anebo dozrávané v dubových sudech.

Během celé degustace vás čeká výklad o historii a výrobě medoviny, dozvíte se příběhy o jednotlivých výrobcích, ale i zajímavé detaily o ochutnávaných vzorcích. Všechny prezentované medoviny jsou vyráběné tradičními postupy bez doslazování cukrem, dolihování, bez aromat a barviv. Surovinami pro výrobu jsou pouze voda, med a přírodní ingredience - koření, byliny, ovocné šťávy.Medoviny podáváme při ochutnávce vždy vychlazené na 10-12°C, protože tak je vychutnáme nejlépe. Prosíme o přihlášení pouze vážné zájemce! Kapacita je omezená.

Degustace zahrnuje 10 vzorků, vodu a chléb. Je možné objednat sýrový talíř.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 2 Akce v okolí
 • Divadlo Kalich

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kalich
  Praha 1, Jungmannova 9

 • Divadlo Kampa

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kampa
  Praha 1, Nosticova 2a

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.