Přejít na stránky Ticketpro.cz

3. slavnostní Galavečer nadace Život s demencí a Anavity

Adresa:

Praha 1, Štepánská 61

Termín: 4.10.2016

4říjen úterý 20:00

Žánr: ostatní akce křest přehlídka


Již třetí ročník výjimečné akce s neopakovatelnou atmosférou a charitativním podtextem, jejímž vrcholem bude křest osvětového kalendáře nadace Život s demencí a Anavity. 

3. slavnostní Galavečer nadace Život s demencí a Anavity v Lucerně

Finalista britského X-Factoru Danyl Johnson, zpěváci Marek Ztracený, Martin Chodúr, Hana Holišová a Eva Burešová v doprovodu skvělého TOP Bandu Jana Smolíka. Součástí slavnostního Galavečera ve Velkém sále kultovní pražské Lucerny, jehož cílem je upozornit na prudký nárůst Alzheimerovy choroby, bude také módní přehlídka známé návrhářky Beaty Rajské. Na mole se předvedou úspěšné modelky a aktuální české Miss, mezi kterými nebude chybět Miss Earth 2012 Tereza Fajksová, Aneta Vignerová, Gabriela Lašková (Kratochvílová), Nikol Švantnerová, Veronika Chmelířová či Andrea Bezděková a Natálie Kotková. Emocemi nabitým večerem provází herec a moderátor Jan Čenský. 

Již třetí ročník výjimečné akce s neopakovatelnou atmosférou a charitativním podtextem, jejímž vrcholem bude křest osvětového kalendáře nadace Život s demencí a Anavity. 

Přijďte si pro krásný zážitek!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce 3. slavnostní...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (738 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (825 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (839 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (715 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (558 m)