Přejít na stránky Ticketpro.cz

Gospelové Vánoce 2016: Danton D. Whitley & The Meryland Gosp

Adresa:

Praha 1, Ječná 2

Termín: 10.12.2016

10prosinec sobota 19:00

Žánr: koncertypop


GOSPELOVÉ VÁNOCE 2016

Danton D. Whitley & The Meryland Gospel Singerspřijedou v prosinci vůbec poprvé do České republiky a návažou tak na dlouholetou tradici gospelových koncertů pořádaných agenturou Pragokoncert, která pravidelně již od roku 2003 přiváží ty nejlepší gospelové soubory ze Spojených států (v minulosti mj. Nate Brown, Justin Blair, Roderick Giles a mnoho dalších).

Danton Derelle Whitley

Danton Derelle Whitley, rodák z Aberdeenu (Maryland , USA), je často označovaný za průkopníka nové vlny gospelové hudby díky svému neutuchajícímu úsilí a lásce k tomuto žánru. Již od útlého věku se u něj hudba stala řemeslem, které v sobě zdokonaluje dodnes. V roce 2010 získal magisterský titul na Morgan State University v oboru zpěv v kombinaci s členstvím v prestižním Church Of God In Christ (COGIC), kde Danton Derelle Whitley velmi zkušeně a vášnivě vykládá pocity boží skrze své písně.  

V době vánočních svátků pravidelně koncertuje se svou domovskou formací Danton D. Whitley & The Maryland Gospel Singers, přičemž nadšené reakce vyprodaných kostelů a sálu jsou pro časově vytíženého Dantona tím největším zadostiučiněním.

Danton D. Whitley & The Maryland Gospel Singers
Danton Whitley - Director
Taylor Milton - Soprano
Candace Potts - Soprano
Danielle Tucker - Alto
Lauren Higgins - Alto
Charles Johnson - Tenor
Tyrae Brown - Keyboard player

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Gospelové Vánoce 2016:...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (333 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (706 metrů)

Royal Court HotelPraha (861 metrů)