Přejít na stránky Ticketpro.cz

Sabaton + Accept

Adresa:

Praha 7, Za elektrárnou 419

Termín: 4.3.2017

4březen sobota 20:00

Žánr: koncertymetalheavy metal

Umělci: SabatonAccept


SABATON (SWE) “The Last Tour“ 2017 + ACCEPT (GER)

Po letošních beznadějně vyprodaných vystoupeních v pražském Foru Karlín a zlínské hale Euronics se po roce SABATON vrací zpět do své oblíbené České republiky! Spolu s velmi speciálním hostem ACCEPT v rámci The Last Tour 2017 zavítá do pražské Tipsport Areny! 

Švédští heavymetaloví velikáni SABATON v čele s Joakimem Brodénem vydávají v polovině srpna již v pořadí 8 studiové album The Last Stand a na začátku roku vyráží na velkolepé turné k nové desce The Last Tour 2017, při kterém jednou ze zastávek bude také pražská Tipsport Arena! Jako speciální host vystoupí německá heavymetalová legenda ACCEPT! 

Právě jsme dokončili naše nové album The Last Stand a jsme si jistí, že jsme vytvořili skvělé album, které všichni naši fanoušci budou moci cenit po mnoho let. Zda je to nejlepší album, které jsme kdy udělali, řekne čas... Ale co můžeme s jistotou říct už teď je to, že The Last Tour bude naše největší a nejlepší turné v historii kapely. Bude to turné, které jsme chtěli po celou dobu existence uskutečnit a na které se těšíme spoustu let!“ říká baskytarista Pär Sundström (Sabaton). 

Kytarista Wolf Hoffmann (Accept) dodává: „Spoluúčast Accept na The Last Tour je výsledkem našeho velmi dobrého přátelství. Bylo nám velkým potěšením být již s nimi na turné ve Spojených státech a sledujeme jejich kariéru s respektem již delší dobu. Neznáme jinou kapelu, která má tak jasnou vizi, kam až chtějí zajít a je vzácné, když kapela dokáže své vize transformovat v reálné činy. Sabaton je tvrdě pracující kapela a je taky skutečným vzorem pro ambiciozní muzikanty a mladé kapely. Opravdu se těšíme na vzrušující turné – zejména po tom, co jsme byli nějaký čas spolu zavření ve studiu a cítili jsme jistou chemii mezi námi.“

Předkapelou koncertu budou TWILIGHT FORCE!

Sabaton je heavy / power metalová kapela ze Švédska, založená v roce 1999. Po textové stránce je jejich hlavním tématem válka, časté jsou motivy z druhé světové války. Zejména u alb Primo Victoria a Attero Dominatus, kde jsou...
Slavná německá heavymetalová kapela Accept, která vznikla již v sedmdesátých letech minulého století, zažívá v současné době velice úspěšnou část kariéry.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Praha 7 Akce v MČ Praha 7
  • SaSaZU

    Praha 7, Bubenské nábř. 306/13
  • Podnik

    Praha 7, Bubenská 1
  • Mecca

    Praha 7, U Průhonu 3

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Sabaton + Accept

Výstaviště HolešovicePraha (783 metrů)

Vila LannaPraha (1 599 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (2.5 km)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (2.6 km)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (2.7 km)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (2.7 km)