Milli Janatková a Marek Novotný / Proměna, Leland Dream a Mým kořenům

Praha 4, Novodvorská 1013/151

22.9.2016

Další vstupenky na Jazz

Milli Janatková a Marek Novotný / Proměna, Leland Dream a Mým kořenům

Milli Janatková (zpěv, kytara) / Marek Novotný (piano). Marek Novotný je vynikající a zkušený pianista, skladatel a aranžér, který studoval jazz na University of Massachusetts v USA. V roce 2007 získal roční stipendium norské vlády ke studiu jazzového klavíru na University of Stavanger v Norsku. Vystupuje sólově a se svým quintetem, nebo s dalšími předními českými i zahraničními hudebníky. Jeho album „Leland Dream“ bylo velmi pozitivně přijato.

Vytvořil také Jazzovou Symfonii pro symfonický orchestr a jazzový kvintet. V roce 2016 s úspěchem prezentoval sólový koncert v Českém rozhlase. Milli Janatková je multitalentovaná hudebnice a výtvarnice. Věnuje se zpěvu, hře na kytaru a autorským písním na pomezí žánrů. V roce 2008 získala stipendium na Universidade de Évora v Portugalsku. Za své album „Proměna“ získala čtyři nominace na americké ceny nezávislé hudby The Independent Music Awards a dvě nominace na Tais Awards. V současné době pracuje na autorských projektech „Mým kořenům“ a „Klid, prosím!“.

Vystupuje sólově nebo s Markem Novotným, Petrem Tichým či Ridinou Ahmedovou. Na koncertě Milli a Marek představí bohatý repertoár složený ze sólových skladeb obou autorů, včetně představení písní z alb těchto hudebníků. V duu rovněž budou uvedeny písně z projektu „Mým kořenům“. Koncert zaujme hravostí i vnímavou komunikací mezi kolegy i publikem. Spojení Markovy bravurní hry a citlivého hlasu i rytmů Milli vás uvolní i pobaví. Více na: http://www.marek-novotny.com/ http://millijanatkova.com/

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 4 Akce v okolí
 • Divadlo Kalich

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kalich
  Praha 1, Jungmannova 9

 • RockOpera Praha

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  RockOpera Praha
  Praha 7, Komunardů 306/1

Video k akci

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.