Simon Feilder & přátelé

Praha 2, Karlovo náměstí 19

7.11.2016

599

Koupit vstupenku

Další vstupenky

Simon Feilder & přátelé

Zahajovací show bude patřit Simonu Feilderovi, geniálnímu stand-up komikovi, který ve svém vystoupení nabízí vlastní pohled na události v běžném životě.

Ve středním pásmu se představí Tamar Broedbent, který patří do skupiny nastupující generace stand-up komiků. V její show se mísí stand up comedy a autorská hudební tvorba s vtipy. Hlavní pásmo bude patřit Davu Thompsonovi, ostřílenému veteránu na stand-up comedy scéně.

Své postřehy a historky ze života vypráví po celém světě. Tentokrát se zastavil v Praze. Nepropásněte to.

Dave Thompson se proslavil jako představitel postavičky Tinky Winky v dětském seriálu Teletubbies. Dále hrál v obou řadách britského sitcomového seriálu Time Gentlemen Pleasescénaristy Ala Murraye a byl obsazen do menší role ve...
Simon Feilder se poprvé objevil na obrazovkách, coby moderátor počasí při televizním pořadu The Big Breakfast, Rychle se uchytil a vytvořil vlastní program Feilder’s Dreams, který mu umožnil trávit čas s kapelami jako Aerosmith,...
Tamar Broadbent je na comedy scéně známá nejen v pozici komika, nýbrž i jako zpěvačka, herečka a velice úspěšná hudební textařka.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 2 Akce v okolí
 • RockOpera Praha

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  RockOpera Praha
  Praha 7, Komunardů 306/1

 • Divadlo Kampa

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kampa
  Praha 1, Nosticova 2a

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.