Simon Feilder & přátelé

Simon Feilder & přátelé

Adresa:

Praha 2, Karlovo náměstí 19

Termín: 7.11.2016
Vstupné:

599

7listopad pondělí 20:00

Žánr: ostatní akceShow

Umělci: Dave ThompsonSimon FeilderTamar Broadbent


Zahajovací show bude patřit Simonu Feilderovi, geniálnímu stand-up komikovi, který ve svém vystoupení nabízí vlastní pohled na události v běžném životě.

Ve středním pásmu se představí Tamar Broedbent, který patří do skupiny nastupující generace stand-up komiků. V její show se mísí stand up comedy a autorská hudební tvorba s vtipy. Hlavní pásmo bude patřit Davu Thompsonovi, ostřílenému veteránu na stand-up comedy scéně.

Své postřehy a historky ze života vypráví po celém světě. Tentokrát se zastavil v Praze. Nepropásněte to.

Dave Thompson se proslavil jako představitel postavičky Tinky Winky v dětském seriálu Teletubbies. Dále hrál v obou řadách britského sitcomového seriálu Time Gentlemen Pleasescénaristy Ala Murraye a byl obsazen do menší role ve...
Simon Feilder se poprvé objevil na obrazovkách, coby moderátor počasí při televizním pořadu The Big Breakfast, Rychle se uchytil a vytvořil vlastní program Feilder’s Dreams, který mu umožnil trávit čas s kapelami jako Aerosmith,...
Tamar Broadbent je na comedy scéně známá nejen v pozici komika, nýbrž i jako zpěvačka, herečka a velice úspěšná hudební textařka.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

30červen pátek 21:30

25září pondělí 19:30

La Putyka

, Bubenské nábřeží 306/13 Divadlo

Ubytování v okolí akce Simon Feilder &...

Hotel Caesar Prague Praha 1 (160 metrů)

Yans Residence Praha 1 (200 metrů)