Marcel Lucont & přátelé

Marcel Lucont & přátelé

Termín: 6.11.2016
Vstupné:

99

6listopad neděle 17:00

Žánr: ostatní akceShow

Umělci: Marcel LucontSimon FeilderTamar Broadbent


V úvodním pásmu se představí Simon Feilder, geniální stand-up komik, který ve svém vystoupení nabízí vlastní pohled na události v běžném životě. Ve středním pásmu vystoupí Tamar Broedbent, která patří do skupiny nastupující generace stand up-komiků.

V její show se mísí stand up comedy, autorská hudební tvorba s vtipy. Diváci se mohou těšit na jedinečnou show plnou osvěžujícího humoru v suverénním podání mladé dámy stand up szény. Hlavní pásmo bude patřit Marcelu Lucontovi, pravému francouzskému gentlemanovi, který se ve svém stand-up vystoupení naváží do běžných situací ze života, jak jinak než s humorem.

Představení bude probíhat v anglickém jazyce.

Milovník, vypravěč a bonviván Marcel Lucont je zkrátka nejlepším francouzským komikem dnešní komediální scény ve Velké Británii.Marcel baví publikum kombinací ironických postřehů ze života, nemravných šansonů a lechtivou...
Simon Feilder se poprvé objevil na obrazovkách, coby moderátor počasí při televizním pořadu The Big Breakfast, Rychle se uchytil a vytvořil vlastní program Feilder’s Dreams, který mu umožnil trávit čas s kapelami jako Aerosmith,...
Tamar Broadbent je na comedy scéně známá nejen v pozici komika, nýbrž i jako zpěvačka, herečka a velice úspěšná hudební textařka.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Marcel Lucont &...

Hotel Caesar Prague Praha 1 (82 metrů)

Apartmány Zderaz Praha 2 (120 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (555 m)
Staroměstské náměstí Staroměstské náměstí Praha 1 (1 054 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (502 m)