Marcel Lucont & přátelé

V úvodním pásmu se představí Simon Feilder, geniální stand-up komik, který ve svém vystoupení nabízí vlastní pohled na události v běžném životě. Ve středním pásmu vystoupí Tamar Broedbent, která patří do skupiny nastupující generace stand up-komiků.

V její show se mísí stand up comedy, autorská hudební tvorba s vtipy. Diváci se mohou těšit na jedinečnou show plnou osvěžujícího humoru v suverénním podání mladé dámy stand up szény. Hlavní pásmo bude patřit Marcelu Lucontovi, pravému francouzskému gentlemanovi, který se ve svém stand-up vystoupení naváží do běžných situací ze života, jak jinak než s humorem.

Představení bude probíhat v anglickém jazyce.

Milovník, vypravěč a bonviván Marcel Lucont je zkrátka nejlepším francouzským komikem dnešní komediální scény ve Velké Británii.Marcel baví publikum kombinací ironických postřehů ze života, nemravných šansonů a lechtivou...
Simon Feilder se poprvé objevil na obrazovkách, coby moderátor počasí při televizním pořadu The Big Breakfast, Rychle se uchytil a vytvořil vlastní program Feilder’s Dreams, který mu umožnil trávit čas s kapelami jako Aerosmith,...
Tamar Broadbent je na comedy scéně známá nejen v pozici komika, nýbrž i jako zpěvačka, herečka a velice úspěšná hudební textařka.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 2 Akce v okolí

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.