Festival středomořských chutí a vůní

Festival středomořských chutí a vůní

Adresa:

Praha 1, Náměstí Republiky

Termín: 1.9.2016 4.9.2016
Vstupné:

zdarma

1zář - 4zář celý den

Žánr: gastrofestival


Jako každé září, přijďte na Středomořské trhy ochutnat dobroty, které jste jedli na Vaší dovolené! Již příští čtvrtek, tedy 1. září odstartujeme v 10:00 na náměstí Republiky a budeme zde pro vás až do neděle 4. září.

Dny se nám pomalu krátí, z dovolené zůstaly hezké vzpomínky a my ještě nemáme chuť přestat. Ještě chvíli si připomeňme to opravdové slunné léto, kdy se tak nějak nikam nespěchá. Uvolněná atmosféra, plážová lehátka, slunečníky, jídla plná chutí a vůní a živá hudba – to vše na vás opět čeká!

Připraveny jsou opět stánky s rozmanitou nabídkou vín, paštik, šunek, kvalitních sýrů, olivových olejů, zmrzlin či mořských plodů. Letošní novinkou bude dotek balkánské kuchyně. A dále pak osvěžující koktejly z růžového vína.

Kromě gurmánského zážitku vás čeká také kulturní – denně je připraven hudební program ve znamení jazzu, swingu a latinsko-americké hudby. Kromě hudebních vystoupení je na programu vůbec poprvé také vystoupení v podobě Stand-up comedy. A protože neděláme věci napůl, bude to sám Tigran Hovakimyan, který má od září svůj pořad na TV Prima.

Více informací o akci včetně představení jednotlivých vystavujících naleznete na webu www.stredomorsky-aperitiv.cz nebo na facebookových stránkách Mediterranean Market a Středomořský trh.

Těšíme se na vás!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

27listopad pondělí 20:30

13prosinec středa 20:30

25prosinec pondělí 20:30

21listopad úterý 19:00

Mozart Dinner

, Králodvorská 4 Ostatní

Ubytování v okolí akce Festival...

Hotel City Centre Praha 1 (170 metrů)

Central Hotel Prague Praha 1 (210 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (161 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (618 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (1 030 m)