Zažít Žižkov jinak

Historicky poprvé se louka naproti divadlu PONEC (křižovatka ulic Husitská a Trocnovská) promění pro všechny chodce, sousedy, děti, maminky a tatínky a další členy rodiny v místo přívětivé pro venkovní a společenské aktivity.

Společně s dalšími spolky a místními podniky potěšíme Vaše mlsné jazýčky, projdete se divadlem, zúčastníte se vernisáže fotografií, zatančíte si, něco si vyrobíte, nové knihy do sbírky či boty na podzim najdete třeba na našem sousedském blešáku a dojde i na netradiční sportovní disciplíny. Chceme s Vámi zažít Žižkov jinak na vlastní ruce, nohy, chutě a další smysly.

Divadlo PONEC Vás provede svými zákoutími, ze starých reklamních bannerů si vyrobíme peněženky, které Vám pak budou závidět spolužáci ve škole i kolegové v práci a na vlastní oči i uši zažijete taneční site-specific představení. Ti odvážnější rozhýbají svá ztuhlá těla v pohybovém workshopu a nebo změří síly v netradiční sportovní disciplíně!

Vytřiďte skříň i spíž a pošlete staré rodinné poklady dál na našem sousedském blešáku. Chcete svůj prodejní stůl? Hlaste se napr@tanecpraha.eu.

Na vlastní chutě zažijete nejen kuchyně různých národů sídlících na Žižkově, ale i Vašich sousedů. Umíte nejlepší bublaninu v celé rodině nebo máte tajný recept na guláš? Doneste nám ochutnat! Prostřeme velký sousedský stůl, kde se chutím a vůním meze nekladou. O plná bříška se dále postará Bar Food, Ethnocatering, Muffin Concept a další podniky z okolí.

Děti, dámy i pány ostříhá kadeřnice Laura Kouřil, krásné šperky a další designové vychytávky nakoupíte na stánku Akt práce, květinové ozdoby si vyrobíte v dílně Green Decor květinářství a své tělo nechte zkrášlit bodypaintingem.

Na nejmenší návštěvníky myslí se svým programem nízkoprahový klubHusita a další.

Umíte vyrobit šperky z čehokoliv, co už doma nepotřebujete? Jste rozený/á operní pěvěc/kyně? Chcete uspořádat svůj workshop? Vlastníte podnik v okolí a chcete se přidat? Rádi se o Vás dozvíme nakarina.kotulkova@tanecpraha.eu.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 3 Akce v okolí
 • RockOpera Praha

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  RockOpera Praha
  Praha 7, Komunardů 306/1

 • Divadlo Kalich

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kalich
  Praha 1, Jungmannova 9

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.