Sinatrology 2016

Odkaz Franka Sinatry ožije při koncertech v šesti městech Česka. Po loňském úspěchu bude v prosinci pokračovat turné na počest krále swingu. Fanoušci amerického zpěváka a herce Franka Sinatry při jeho loňských nedožitých stoletých narozeninách třikrát vyprodali pražský Obecní dům, kde se společně s Brnem, Ostravou a Jabloncem nad Nisou představilo turné Sinatrology.

„Byl to životní zážitek zpívat hity mého idolu ve vyprodaných sálech, a proto jsme neváhali a ihned začali plánovat další koncerty pro další ročník. Chceme tak dát příležitost všem, na koho už nezbyly vstupenky,“ říká zpěvák a autor projektu Jan Smigmator.

Diváky čeká nové umělecké složení včetně Jumaaneho Smitha, amerického leadera kapely Michaela Bublého a špičkového trumpetisty. Dále Jan Smigmator přizval svoji rozhlasovou kolegyni Dashu, zpěvačku Martinu Bártu, beatboxera En.Drua či saxofonistku Markétu Smejkalovou. Základem bude tvořit osvědčený RTV Big Band Felixe Slováčka. Dvouhodinový program uvidí v prosinci publikum v pražském Foru Karlín a brněnském Bobycentru. V lednu 2017 bude turné pokračovat v Plzni, Ostravě, Hradci Králové a Liberci.

Předprodej vstupenek byl právě zahájen v síti Ticketstream. „Vstupenky je lepší koupit včas, dokud je výběr zajímavých míst k sezení. Zájem o akci je obrovský a očekáváme, že na podzim bude už vstupenek k dispozici minimum,“ odhaduje jeden z pořadatelů Jakub Teplý. Záznam Sinatrology můžete shlédnout v archivu ČT Art, která pořad nasadila do Silvestrovského programu. „Jsem rád, že se tato swingová událost dostala k očím a uším co nejvíce diváků, protože to byl cíl, který jsme ve spolupráci se Sinatrovou rodinou chtěli splnit.

Velmi mě potěšila i pochvalná slova od Karla Gotta, který mě po shlédnutí velmi motivoval v projektu pokračovat,“ dodává Jan Smigmator. 11.12. Praha – Forum Karlín 12.12. Brno – Bobycentrum 5.1.2017 – Plzeň – Park Hotel 6.1.2017 – Ostrava – Dům kultury 7.1.2017 – Hradec Králové – Kongresové centrum Aldis 8.1.2017 – Liberec – Dům kultury www.sinatrology.com

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 8 Akce v okolí
  • Divadlo pod Palmovkou

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    Divadlo pod Palmovkou
    Praha 8, Zenklova 34

    Divadlo pod Palmovkou nabízí svým divákům silné a velké příběhy... zobrazit více


Video k akci

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.