11th anniversary Thursday nights FX Bounce! DJs Kwé Noir Chose Australan Maztah

FX BOUNCE! 11. NAROZENINY ČTVRTKŮ! FX BOUNCE 11th ANNIVERSARY!!!!!!!!!!!!!! DJ KWÉ (FX Bounce! Prague), DJ NOIR (FX Bounce! Prague), DJ CHOSE (FX Bounce! Prague), DJ AUSTRALAN (Brisbane, Australia), DJ MAZTAH (Swerve Selektah, Prague) Live street dance show by XSTYLE EUROPE! 11 LET VE HŘE, 5 DEEJAYS V KLUBU, LIVE STREET DANCE + VELKÁ OSLAVA 11. NAROZENIN FX BOUNCE ČTVRTKÚ!!!

Rok se s rokem sešel a ve čtvrtek 08.09.2016 proběhne výroční FX Bounce noc, celkem již 11. v pořadí! Přijď i ty s námi oslavit aktuálně nejstarší pravidelnou urban music noc v Čechách jménem FX Bounce! K tanci a poslechu zahrají DJ KWÉ (FX Bounce! Prague), DJ NOIR (FX Bounce! Prague), DJ CHOSE (FX Bounce! Prague), DJ AUSTRALAN (Brisbane, Australia), DJ MAZTAH (Swerve Selektah, Prague).

Čeká tě navíc live street dance show od XSTYLE EUROPE! Pokud jsi ještě nikdy nebyl/a ve čtvrtek na FX Bounce!, koukej to napravit třeba na výročí 08.09.2016! Start po 23:00 a hraje se až do rána. Vstup do klubu od 18ti let. Dívky mají VSTUP ZDARMA do 00:30, kluci za kilo. Pokud chceš na FX Bounce! oslavit své narozeniny, piš na ales(a)mikuleckyagency(dot)cz a domluv si s námi volné vstupy, VIP sezení, v případě zájmu i občerstvení atd.

REZERVACE STOLŮ: ales(a)mikuleckyagency(dot)cz Nezapomeň! Víkend začíná každej čtvrtek v Radosti FX. Již od roku 2005! 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 2 Akce v okolí
 • Studio Ypsilon

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Studio Ypsilon
  Praha 1, Spálená 16

 • Divadlo ARCHA

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo ARCHA
  Praha 1, Na Poříčí 26

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.