Cesta kolem světa jako kariérní stop-time | Diáky

Praha 7, Františka Křížka 15

13.9.2016

Další vstupenky

Cesta kolem světa jako kariérní stop-time | Diáky

◽Životní optimista David Šrámek ve svých 33 letech usoudil, že na kancelářskou práci bude ještě dost času a dal si od kariéry pauzu. Vydal se na cestu kolem světa, během které navštívil 14 zemí na 4 kontinentech a která trvala 20 měsíců.

Ve svém vyprávění se vedle cestovatelských zážitků přes různé paralely zaměří na klíčové momenty s podobnou cestou spojené. Jak si zařídit kariérní pauzu a pro cestu se rozhodnout, jak se napojit na místní komunity, a jak se pak zase vrátit do běžného života. ◽ David Šrámek, vytrvalý sběrač moudrosti, vyznává názor, že všichni můžeme být spokojeni, děláme-li to, co nás v životě opravdu baví. Po střední škole se lačný životních zkušeností živil jako řemeslník v Norsku a v mezidobí vyrážel na výlety.

Nejsilnějším cestovatelským zážitkem pro něj dodnes zůstává cesta do Sýrie v roce 2003. Ve svých 25 letech se rozhodl pokračovat ve studiích a když mu bylo 30, tak s čerstvým titulem inženýra ekonomie nastoupil do první kancelářské práce. Po dvou a půl letech uzrála myšlenka, že je potřeba splnit si jeden ze svých snů... vyrazit na cestu kolem světa.

Přednášku v Biu Oko bude provázet svým charismatickým hlasem a hrou na akustickou kytaru zpěvačka Jari Tom, dívka která se nebojí experimentovat s hudebními žánry a jazyky různých kontinentů. David Šrámek - Cestovatelské přednášky

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 7 Akce v okolí
  • RockOpera Praha

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    RockOpera Praha
    Praha 7, Komunardů 306/1

    Rock Opera Praha – První divadlo pro rockery Strhující rockový koncert... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.