Workshop I Stavba 3D tiskárny

Přijďte si do MakersLabu během jednoho dne postavit a oživit svou 3D tiskárnu Prusa i3 MK2. Nabízíme vám jedinečnou příležitost jak se o 3D tiskárně dozvědět opravdu úplně všechno. Jedná se o českou open source tiskárnu. Na trh přišla úplná novinka v oblastni 3D tisku - tiskárna Průša i3 MK2, kterou budeme na tomto kurzu stavět.

Myslíme si, že tato tiskárna poskytuje mnohem více muziky za super cenu. Tiskárna obsahuje mnohá zlepšení - zásadní změny v konstrukci a přináší několik výhod oproti předchozí verzi. Jmenovitě má tiskárna větší tiskový prostor, a to o 31%, novou trysku umožňující až o 40% rychlejší tisk, zvládne i vyšší detail díky novým pojezdovým tyčím na Z ose. Nová tisková podložka kompenzuje chladnutí rohů, takže umožňuje větší výtisky.

Navíc nepoužívá skleněný povrch a tak se stává bezúdržbovou. Také má autokalibrační funkci vzdálenosti trysky a podložky usnadňující tisk. Všechny součástky a nástroje budou pro vás připraveny. Můžete stavět ve dvou, takže klidně vemte kámoše a můžete se to naučit oba dva. Domů si odnesete jednu tiskárnu :-) Další informace o tiskárně najdete zde: http://www.makerslab.cz/eshop/cs/3d-tiskarny/21-workshop-stavba-3d-tiskarna-prusa-i3-mk2.html Registrace: http://www.makerslab.cz/courses/stavba-3d-tiskarny/ Kapacita pět dvojic Kdy Sobota 17.9. 2016 od 10:00 do cca 18:00 Kde MakersLab, Paralelní Polis, Dělnická 43, Praha Cena (za obě osoby a jednu 3D tiskárnu Prusa i3 MK2): 22990Kč včetně DPH 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 7 Akce v okolí
  • RockOpera Praha

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    RockOpera Praha
    Praha 7, Komunardů 306/1

    Rock Opera Praha – První divadlo pro rockery Strhující rockový koncert... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.