Talkshow ČSOB Na Zdraví s Davidem Kotlabou

Talkshow ČSOB Na Zdraví s Davidem Kotlabou

Adresa:

Praha 1, Jungmannovo náměstí 767/6

Termín: 29.9.2016

29září čtvrtek 18:00

Žánr: ostatní akcezdravíTalkshow


Opravdový úspěch vyžaduje dřinu, tvrdou práci a hodně potu. Nepřichází ze dne na den, nezaslouženě, bez píle, vytrvalosti a touhy zvítězit. Své o tom ví mistr ČR, Evropy a světa v pole sportu David Kotlaba.

Jak se ze sportovního nadšence do kalistheniky stane během půl roku mistr světa? Proč se do sportu, který je dominantně spojován se ženami, David pustil? Jaké akrobatické, silové a dynamické prvky David u tyče používá ze street workoutu? Co Davida motivuje k tomu, aby se každý den zlepšoval a posouval ve sportu dál? Přijďte se zeptat a připít si v talkshow ČSOB NA ZDRAVÍ s Davidem Kotlabou!

Podmínkou úspěšné registrace je zakoupení online vstupenky po vyplnění údajů na https://goo.gl/forms/mrXqykjdkzKumZL33 Pro každého jednoho účastníka vyplňte, prosím, jeden registrační formulář. Vstupné na pegistraci je akci 80,- Kč. Těšíme se na Vás 29. září v 18.00, v ČSOB Inspirace na Jungmannově náměstí 767, Praha.

Generálním partnerem akce je ČSOB, partnerem akce je ČSOB Inspirace. Více informací o sportovních akcích, které ČSOB podporuje, najdete na www.csobnazdravi.cz

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

5listopad neděle 15:00

Minidisco show s Dádou

, Mariánské náměstí 1 Ostatní

24říjen úterý 19:00

Mozart Dinner

, Králodvorská 4 Ostatní

Ubytování v okolí akce Talkshow ČSOB Na...

Hotel Liberty Praha 1 (53 metrů)

Hotel Prague Inn Praha 1 (78 metrů)