Talkshow ČSOB Na Zdraví s Davidem Kotlabou

Praha 1, Jungmannovo náměstí 767/6

29.9.2016

Další vstupenky

Talkshow ČSOB Na Zdraví s Davidem Kotlabou

Opravdový úspěch vyžaduje dřinu, tvrdou práci a hodně potu. Nepřichází ze dne na den, nezaslouženě, bez píle, vytrvalosti a touhy zvítězit. Své o tom ví mistr ČR, Evropy a světa v pole sportu David Kotlaba.

Jak se ze sportovního nadšence do kalistheniky stane během půl roku mistr světa? Proč se do sportu, který je dominantně spojován se ženami, David pustil? Jaké akrobatické, silové a dynamické prvky David u tyče používá ze street workoutu? Co Davida motivuje k tomu, aby se každý den zlepšoval a posouval ve sportu dál? Přijďte se zeptat a připít si v talkshow ČSOB NA ZDRAVÍ s Davidem Kotlabou!

Podmínkou úspěšné registrace je zakoupení online vstupenky po vyplnění údajů na https://goo.gl/forms/mrXqykjdkzKumZL33 Pro každého jednoho účastníka vyplňte, prosím, jeden registrační formulář. Vstupné na pegistraci je akci 80,- Kč. Těšíme se na Vás 29. září v 18.00, v ČSOB Inspirace na Jungmannově náměstí 767, Praha.

Generálním partnerem akce je ČSOB, partnerem akce je ČSOB Inspirace. Více informací o sportovních akcích, které ČSOB podporuje, najdete na www.csobnazdravi.cz

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 1 Akce v okolí
 • Divadlo ARCHA

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo ARCHA
  Praha 1, Na Poříčí 26

 • Divadlo Kampa

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kampa
  Praha 1, Nosticova 2a

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.