Festival delikátních chutí

Festival delikátních chutí

Adresa:

Praha 2, Karlovo náměstí 23

Termín: 10.9.2016

10září sobota 10:00

Žánr: gastrofestival


Jednodenní festival vybraných chutí na Novoměstské radnici, kde si každý najde tu svou. Ochutnejte od všeho trochu a seznamte se s novými kombinacemi chutí, které pak u vás na talíři budou jako doma.

Chybět nebudou sladké i pikantní pochoutky, exotické speciality, čerstvé i naložené dobroty, domácí i zahraniční recepty a spoustu dalšího. To vše budete moci zapít pivním speciálem, lahodnou kávou, domácí limonádou nebo příjemným vínem. A co dalšího vás na jednodenní přehlídce vybraných chutí čeká? Mnozí vystavovatelé budou mít mimo jiné připravené menší degustační porce, které si návštěvníci mohou odnést také s sebou a vychutnat si je třeba později s přáteli nebo v kruhu rodinném.

K prodeji budou výběrem například vynikající dezerty, ústřice a mušle, pastrami, pickles, chilli pochoutky, tyrolské speciality, výběrová čokoláda, francouzské quiche, domácí marmelády, karamel…a spousta dalších dobrot. Krásné historické prostory Novoměstské radnice, kde se Festival delikátních chutí koná, atmosféru akce doplní a podtrhnou.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Festival delikátních...

Hotel Praga 1 Praha 1 (85 metrů)

Hotel Antik City Praha 2 (228 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (678 m)
Staroměstské náměstí Staroměstské náměstí Praha 1 (977 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (467 m)