Běhu zdar!

Proběhni se kulturně! Za normální situace běhání do muzeí nepatří, ale 27. 8. rychlé nohy a umění propojíme na Praze 7, která je nejenom rájem pro běžce, ale i pro milovníky umění a kultury. Začínáme ve 14:00 v Running Mall, cíl je v DOXu a obě místa spojuje několik kilometrů po Praze 7 se zastávkami na zajímavých místech.

Proběhněte se mezi sochami, přeběhněte podium, přeskočte práh muzea a pokochejte se historickými sbírkami. Poznejte krásny Prahy 7 zase trochu jinak! Neběžci a cíloví vítači mají možnost vyrobit si během rodinné výtvarné díly medaile pro sebe nebo pro účastníky běhu. Dílna s názvem Medaile! probíhá od 14:00 v DOXu.

Tři nejrychlejší běžci od nás obdrží roční předplatné Týdeník Respekt, vstupenky na výstavy a představení od zúčastněných organizací a třička a batohy od Running Mall. Malá cena ale čeká na každého, kdo proběhne cílem. Běh je zdarma! Cena rodinné dílny je dospělý + dítě 90 Kč / další dítě 60 Kč. Rezervace běžců nutná nejpozději do 24. 8. na emailu rezervace@dox.cz.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 7 Akce v okolí
  • RockOpera Praha

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    RockOpera Praha
    Praha 7, Komunardů 306/1

    Rock Opera Praha – První divadlo pro rockery Strhující rockový koncert... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.