Digijobs - veletrh práce v digitálním marketingu

Praha 5, Za Ženskými domovy 125/5

15.9.2016

Další vstupenky

Digijobs - veletrh práce v digitálním marketingu

Představujeme nový projekt týmu Marketing Festival a Digisemestr – pracovní veletrh Digijobs. Chceme propojit ty nejzajímavější zaměstnavatele s uchazeči o práci v digitálním marketingu.

Nezáleží na tom, jestli jsi student, absolvent, zkušený marketér nebo začátečník – pokud zrovna nevíš kudy kam, pomůžeme ti. Potkáš zástupce více než desítky vybraných agentur a firem, ve kterých se vaří ty nejzajímavější marketingové strategie a digitální kampaně. Akce proběhne 15. září od 13.00 v prostorách Radlická - kulturní sportovna.

Program: 13:00 - Otevření veletrhu 14:00 - Přednáška "Životopis je mrtvý: Jak budovat spektakulární brand na LinkedInu" od profesionálního recruitera Josefa Kadlece 15:00 - Přednáška “Kde a jak se vzdělávat v digitálním marketingu” od Jindřicha Fáborského 16:00 - Přednáška "Životopis je mrtvý: Jak budovat spektakulární brand na LinkedInu" od profesionálního recruitera Josefa Kadlece 18:00 - Ukončení veletrhu a start afterparty feat. Killiekrankie a DJs ? - konec akce :)

Více informací včetně první várky zúčastněných firem najdete na našem webu http://www.digijobs.cz Těšíme se na vás! Jindra, Lenka, Míša, Ondra a Honza

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 5 Akce v okolí
  • Švandovo divadlo

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    Švandovo divadlo
    Praha 5, Štefánikova 57

    Divadlo osobních výpovědí. Divadlo, které klade otázky. Divadlo, které... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.