Radotínský Cykloden

Praha 5, Topasová 1/882

11.9.2016

zdarma

Další vstupenky

Radotínský Cykloden

Radotínský Cykloden zakončí letní cyklistickou sezónu

Vodáci mají zamykání řek, koňáci Hubertovu jízdu, cyklisté nově radotínský Cykloden, který se poprvé uskuteční 11. září. Pořádá ho specializovaná cyklistická a lyžařská prodejna Ski a Bike Centrum Radotín a má ambici stát se tradiční rozlučkou s letní cyklistickou sezónou. Zdarma se jí mohou zúčastnit všichni cyklisté a přátelé cyklistiky libovolného věku i úrovně ježdění.

Radotínský Cykloden nabízí bohatý program, jehož vrcholem budou dvě společné vyjížďky na předem připravené trasy a pod vedením jezdců z týmu pořadatele. Jedna vyjížďka bude terénní, určená pro horská kola, druhá silniční. Obě trasy vedou krásnou krajinou kolem řeky Berounky, tempo jízdy se přizpůsobuje účastníkům, počítá se, že obě trasy nabídnou možnost prodloužení pro ty, kterým kratší varianta nebude stačit.

Délka vyjížděk by však neměla přesáhnout 2,5 hodiny. Dalším silným lákadlem Cyklodnu je možnost otestovat nové modely kol pro příští sezónu (aktuálně tedy kola pro rok 2017), k dispozici bude několik desítek kol, také testování bude bezplatné. Rovněž bude možné nechat si od profesionálního fittera poradit s nastavením správného posedu na kole v rámci systému Specialized BG FIT a k dispozici budou také servisní technici, kteří zodpovědí dotazy účastníků ohledně seřízení kola, případně s drobnými úkony rovnou pomohou. Cykloden zakončí neformální večerní posezení s grilem.

Aktuality: https://www.facebook.com/events/1803831179845984/

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 5 Akce v okolí
  • Švandovo divadlo

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    Švandovo divadlo
    Praha 5, Štefánikova 57

    Divadlo osobních výpovědí. Divadlo, které klade otázky. Divadlo, které... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.